Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LABS zobārsts Gulbenē??

Nākas meklēt zobārstu Gulbenē.. Kas var ko ieteikt? :)

aa

tie kas te runā ka Botva ir baigi labi sataisījusi, tad es tiešām nezinu... nevienam cilvēkam, ieskaitot mani, ko zinu, viņa ir visu laidusi dēlī..
eju pie Mednieces jau vairākus gadus un vienmēr zobus sataisa godam. Noteikti iesaku V. Mednieci!

pirms 6 gadiem, 2012.09.09 17:39

zobs

kadam ir pieredze ar lielo prieksejo zobu sablombeesanu pa vidu lai ir izturiigi un arii smuki?pie vienas Gulbenes zobaarstes jau ir apnicis gadaa 2-3 iet ,ta jau beigaas visu nourbs

pirms 6 gadiem, 2012.09.11 10:46

janka

Man Poliņa ļoti labi sataisīja priekšējos zobus.

pirms 6 gadiem, 2012.09.11 12:10

janka

Dura,jautājums bij tieši par priekšējiem zobiem.

pirms 6 gadiem, 2012.09.11 22:23

pecinja@pecinja

Man vienīgais iespejamais zobarsts ir dr.Medniece, jo mani zobi ir jāsaregulē ar papildierīču palīdzību. Ta kā mansdarba laiks ir no 8:00-17:00, man nav iespējas aizbraukt pašaiun pieteikties, tāpēc lūdzu, lūdzu varbūt kāda/-svar iedot viņas tel.nr. Paldies jauiepriekš!

pirms 6 gadiem, 2012.12.02 17:07

b

Veigule tiešām ir laipna, bet laba gan noteikti nē.Plombes krīt ārā jau pēc 2 nedēļām.

pirms 6 gadiem, 2013.05.25 12:29

Enima

Senos laikos Ziemele bija ļoti laba zobārste, tikai tad sākās konveijera variants.

pirms 6 gadiem, 2013.05.25 15:43

Uniitis

man ir jautājums par Dr. Brici-
Kādas ir atsauksmes par viņu ja neskaita to ka "rauj tikai arā"?
Te par visiem citiem zobārstiem uzrakstīts kāda attieksme, aparatūra bet par viņu ne vārda šajā jautājumā....
Lūdzu, padalieties, kas esat bijuši...

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 09:56

vai,vai

Bet drīz tak tās zobu dakteres pa vienai aizies pensijā,vairs nestrādās,jaunie arī vietā nenāk,kur tad mēs tos zobus labosim?Traki laiki!

pirms 6 gadiem, 2013.06.05 08:59

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lūgums dr.A.Poliņai!Lūdzu izskaidrot savai jaunajai apkopējai,ka ir ļoti nepieklājīgi blenzt(atv.par izteicienu)pacienta mutē,pa vidam vēl izsakot nekorektas piezīmes un jautājumus,iejaucoties manā un ārsta sarunā.Esmu taču nācis labot zobus,nevis klausīties apkopēja ieteikumus!

pirms 6 gadiem, 2013.06.05 19:03

!

Nu to gan varēji pateikt viņai pats,var jau redzēt cik pats esi pieklājīgs bārstot te savas pārgudrības pa visu pasauli un apvainojot cilvēkus-ak redziet apkopējas ieteikumi!Priecājies būtu,ka vispār ir vēl kur aiziet zobus labi salabot.

pirms 6 gadiem, 2013.06.06 11:47

!!!!!

Vispār nesaprotu,ko apkopēja dara ārsta kabinetā pieņemšanas laikā?Manuprāt,pacients jau tā ir zināmā stresā,bet kad vēl apkopēja sāk bāzties mutē,tas jau vairs nav normāli,pilnīgi piekrītu.Pie dr.Mednieces pat māsiņa dara savu darbu un nejaucas ārsta darbā.Kaut kāds sviests.Drīz apkopēja arī diagnozes uzstādīs un urbs.

pirms 6 gadiem, 2013.06.06 16:59

gf

Lai apkopēja dara savu darbu un skatās uz savu slotu,nevis lūr,ko ārsts dara. Pa kaklu tādai!

pirms 3 gadiem, 2016.03.31 16:54

ahh

Sāp zobs man, vēlos lai izrauj man to ārā, gāju pie Brices, tā kura raujot visu ko vien var izraut, ko viņa.
Attteicās un viss.. Nu super un tagad man jāmeklē kāds kurš izraus :@

pirms 5 gadiem, 2014.08.18 10:34

vrrrrrrrrr

nezinu,cik jābūt zemu kritušam lai apmeklētu BRICI.

pirms 5 gadiem, 2014.08.19 08:28

komentārs nevietā

Tas ,ka zobārste ir ļoti veca,nevajag tāpēc viņu nolikt. Cik gan gadījumi nav dzirdēti,kad cilvēks mokās nenormālās zobu sāpēs un šī kundze ir VIENĪGĀ,kura neatsaka palīdzību.Piemērs mana mamma,kurai šī zobārsts neaateica palīdzību sestdienas naktī.Kad dažas pārējās pasūtīja vienu māju tālāk.Protams ,nav zobārsta pienākums palīdzēt jebkurā diennakts laikā,bet nu tīri cilvēcīgi ,zobārsts Brice manuprāt ir cilvēciskākā zobārsts Gulbenē.

pirms 3 gadiem, 2016.05.19 11:23

Vārds vietā iepriekšējām rakstītājam.Kādreiz Lizumā strādāja zobārste Ārija Dūduma,nakts vidū un brīvdienās neatteica ,ja bija pēkšņa vajadzība.Tāda lieta,kā tīri cilvēciskā attieksme tagad jau laikam ir reta parādība,lai šai dakterei Bricei laba veselība un izturība palīdzot cilvēkiem!Viennozīmīgi-viedokli par cilvēku veido viņa paša attieksme pret citiem.

pirms 2 gadiem, 2017.05.12 12:54

Pievieno komentāru