Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības tirgus

Īstais tirgus tāds pašvaks, līdz ar to gribēju pajautāt cik reāli tiek domāts par pašvaldības tirgus izveidi, kur būtu gatavi tirgoties tirgotāji un arī doties mēs, pircēji?

t

Doma ļoti laba !!! Jo uz TO tirgu iet negribas. 1.kārt tālu 2.kārt nevilina vizuālais izskats. Ja vien varētu tirgu izvietot vienkopus daudz maz centrā un par simbolisku naudu cilvēki varētu tirgoties. Tas, ka pašvaldībai neinteresē mazie uzņēmēji ir vairāk kā skaidrs...labāk pat šo tēmu neturpināšu.

pirms 4 gadiem, 2015.04.12 15:43

vilis

Ļoti pareizi. Pašreiz rīko gadatirgus un plēš ļoti lielu maksu no tirgotājiem,bet laukums pie ELVI kā pēc kara. Vai tiešām Alba nevar bedres aizlipināt un iztīrīt ūdens notekas ???

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 11:03

yo

un labi, ja tas būtu pašvaldības izveidots tirgus ! Re kur uz Blaumaņa/Kalpaka stūra ir zemes pleķītis ! Lūdzu ! Nebūs cilvēkiem jābūt izmētātiem pa visu pilsētu ! Vasarā lai nopiktu zemenes, skrēju pa visu pilsētu kā suns mēli izkāris, ja būtu vienu viet. Ideāli.

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 18:33

w

tas ir privātīpašums

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 18:40

yo

tas par piemēru, skaidrs ka tas ir privātīpašums.

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 21:42

....

Bija forshi kad pie Maksimas vai Betas vareja nopirk zivis vai galas kupinajumus. Tagad pat centrs ir nedaudz tuksaks. Aizliegts tirgoties ir ,bet vieta neka neka nav. Atliek tikai gaidit ,kad bus, tas tirgus. Bet nekur nekas neizskatas, ka tiek taisits.

pirms 4 gadiem, 2015.04.14 12:41

dums

Dumi ir ko aizliegt, neko vietā neizveidojot. Tāpēc tie, kas aizliedz, ir dumi. Kas šoreiz bija dumi?

pirms 4 gadiem, 2015.04.15 13:19

zivs

ja gribās zivi vai kūpinātu gaļu, tad droši dodies pie betas, jo tur joprojām to visu var dabūt

pirms 4 gadiem, 2015.04.15 18:01

sko

Te nekad kārtīga tirgus laukuma nau bijis,kā vienīgi" PSRS"laikos kur tagad BETAS stavlaukums ,aizbraucat uz Madonu nu vienkārši prieks , pašā domes priekšā notiek lielie tirgi ,pa ielas daļu .Te baidās ,ka cilvēks uzkāps kādam zāles kušķim ,tāir cilvēku spīdzināšana .

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 19:20

!

Man patika,kad tirgi bija pie Vecgulbenes muižas,viss bija plašs un pārredzams,bet tagad jāspraucas.

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 19:27

būs

18.aprīlī Zaļais tirdziņš būs pie domes....

pirms 4 gadiem, 2015.04.16 20:41

Tirgonis

Vai kāds zin kādi būs jaunie tirgošanās noteikumi kuri it kā ir, bet tajā pašā laikā nav?

pirms 4 gadiem, 2015.04.17 14:07

NO MALAS..

Kadi tur tirgi pie Elvi,ja lietus list tur viss pludo,,kas apliecina 02.05.bija javelk gumpeli,lai izietu tas rindas..bet tirgus organizatorei izskatijas nemaz neintereseja,,kanalizacijas pilnas,sen jau vajadzejA pilsetai to visu parnemt..ietu tada liela nauda pilsetas kasse,,

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 15:46

lasitaja

BRINOS PAR PASVALDIBAS POLICIJU SKRIEN KA APSVILUSIES UN TRENKA TIRGOTAJUS,TAKA KAS KRIMINALS TAS BUTU....TAS NO VINU BEZDARBIBAS,JO REALI KUR VINIEM BUTU JABUT,VINU NAV....

pirms 4 gadiem, 2015.06.19 13:24

gg

Lai attrenkā pircējus ar tak, un lai iztrenkā tos poļu lētās preces tirgoņus

pirms 4 gadiem, 2015.06.20 09:32

natasa

uz tirgus tirgo polu zemenes kapec tur nekontrole mana cilvekus.man piemeram no tam majas zemenem pedinas bija dizenterija..jo talak jo trakak.

pirms 4 gadiem, 2015.07.10 08:56

peters

es uzkatu kad vini ir japadzen prom ar polu zemenem no tirgus, lai beidz manit cilvekus.

pirms 4 gadiem, 2015.07.11 10:10

vilis

Ja tirgo poļu kā vietējās tad jāpadzen,bet ja ir uzrakstīts ka poļu vai leišu tad lai tirgo jo pircējiem brīva izvēle kuras pirkt!

pirms 4 gadiem, 2015.07.11 17:52

LASITAJA

POLU ZEMENES JAU NAV MAZAS...CILVEKI NESAPROT BET BRUKE SAVAS MUTES,TAD JAU VIIETEJAS TIKA MIGLOTAS AR MINERALIEM DIEMZEL.ES NOPIRKU POLU ZEMENES LIELAS SALDAS,UN NEVIENU SLIKTU VARDU NEVARU TEIKT GARSOJA....

pirms 4 gadiem, 2015.07.13 14:13

nakotne

Nakotne nekas vairs netiks darits un paliek pie Betas?

pirms 4 gadiem, 2015.10.18 10:33

marta

Mums Gulbenē nevis tirgus bet murgs, vispār nesaprotu, kura vieta it tirgus, es tad labāk braucu uz balviem vai Madonu, kur tiešam var kaut ko nopirkt.Gulbene cik reizes aizeju pie elvi vai betas lai nopirktu dzērvenes vai tomātus, nekad neviena nauv, vispar mūsu pilsēta ir zem kritikas, nav vārdu.......

pirms 4 gadiem, 2015.10.21 17:24

Jojo

Es domāju,ka tirgum vajadzētu būt pilsētas centrā,nevis pa nomalēm bakstīties.Cilvēki sanāk,atbrauc,visiem būtu ērti.Gan jau prīkšnīki vietu iedālātu,ja gribētu,tikai izskatās ka tiem viss ir po...

pirms 4 gadiem, 2015.10.24 21:32

Pievieno komentāru