Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rodi

Nesen iegriezos Rodos lai paēstu un nācās sastapties ar, pat nezinu kā lai nosauc,ne tā "pieklājību",ne tā pienākumu nezināšanu,varbūt pie vainas darba pieredze, kura šajā gadījumā bija 0...
Tātad, veicot pasūtījumu, apvaicājos par ēdienu ko vēlējos pasūtīt, uz ko man tika atbildēts: ES NEZINU,ES TĀDU NEĒDU!!!
NOPIETNI???
Pieklājības pēc pasūtīju mazumiņu,ko oficiants man pasniedzot,acis TĀ PĀRBOLĪJA,ka bija sajūta,ka džekam acis uz pakausi aizgriezīsies...
Žēl,ka tik iecienītā vietā ņem darbā tādu murmuli!!!

Pffff

Tur oficiantiem attieksme sen pieklibo. Pāris gadus atpakaļ, piegāju pie letes, pasūtīju kafiju un desertu, man tika uzbrēkts, vaitad es neredzot ka VIŅAI NAV LAIKA????!!!!!

pirms gada, 2018.08.14 16:17

Inna

Manuprāt, porciju apjoms arī ir samazinājies, es pat teiktu ļoti samazinâjies!

pirms gada, 2018.08.14 19:11

...

Tas "oficiants" laikam jau visus viesus tā apkalpo, kad es painteresējos par ēdiena satāvdaļām atbilde bija: es nezinu, es tādu neēdu. Man kā klientam tiešām neinteresē ko oficiants ēd vai neēd. Ivetai vajadzētu piedomāt par kadru, kaut vai minimālu izglītošanu un pieklājību.Pēc tādas apkalpošanas šo iestādi vairs neapmeklēšu. Paldies "oficiantam".

pirms gada, 2018.08.15 14:14

apkalpošana

Man, personīgi, apetīti tur nerada arī pārdevēja nepiedienīga izmēra un garuma svārkos,kleitās. Lakstīt ap galdiņiem knapi dibenu nosedzošos svārciņos, nepienākas oficiantei vairs ne pusaudža gados.

pirms gada, 2018.08.16 16:06

frekenboka

Tu jau ar tādus gan jau gribētu velkāt, ja nebūtu mopsene ar speķainiem vaigiem.

pirms gada, 2018.08.17 09:45

?

Nesaprotu,ko uz tiem Rodiem var iet,nosaukums vien jau tāds jocīgs un vēl ja tā apkalpošana tāda?

pirms gada, 2018.08.17 08:32

!

Tad ej uz "3 saujām", vismaz nosaukums skaidrs!

pirms gada, 2018.08.17 09:38

frekenboka

Vismaz 5 skaudīgi pigfeisi ir atzinušies, ka viņu kijevas kotletes ir palikušas sausas

pirms gada, 2018.08.17 20:08

kijevas

a tu uz sevi esi paskatījusies spogulī :D un iemācies pareizi rakstīt !

pirms gada, 2018.08.17 21:58

frekenboka

Savācietiea barā un uztaisiet selfifus! Būs kunturu busam jauns logo!

pirms gada, 2018.08.17 23:02

Murmule

Ļooooti gribētu, izbaudīt saskarsmi ar vīlušos klienti,tās darba funkciju izpildes brīdī,bet jau stādos priekšā cik liela mēra murmule pati būtu.
Prakse to gadiem ir pierādījusi.

pirms gada, 2018.08.18 13:43

ieva

Vakara stundas mums ir maza izvele ja velamies paest. Meitenem tiesam japiedoma ka izturas pret cilvekiem kuri vinam nesimpatize neejam tacu pie vinam uz majam. Rodos needam jau gadiem tiesi atieksmes pec vienmer esam laipni un pieklajigi. Tacu tiesa ka uz jautajumiem par ediena sastavdalam ir pretigas piebildes . Uzslava Kantes kroga meitenem vinas vienmer laipnas un patikamas.

pirms gada, 2018.08.18 20:39

Lucifers

Nesen biju Gulbenē un ēdu Rodos. Nevar pat salīdzināt ar Kantes Krogu.

pirms 8 mēnešiem, 2019.01.12 18:40

Diemžēl

Sanāca iegriezties nesen. Nepatīkama vieta. Nekādas "odziņas" iekārtojumā, ventilācijas nav, ož pēc pārceptas eļļas, uz salātiem labākajā padomju laiku stilā majonēzes ciku cakas. :(

pirms 8 mēnešiem, 2019.01.14 18:48

Otto

Un tu gribēji majonězes pļiku pļakas?

pirms 8 mēnešiem, 2019.01.14 20:24

Ak, Otto!

Negribējās aizskart Tavas estētiskās jūtas un pavārmākslas lidojumu, taisot tos salātus. Būs jau labi. Nevajag skumt, ka nemāki pļiku pļakas. Tauta Tevi saprot un atbalsta.

pirms 8 mēnešiem, 2019.01.14 20:51

Tankšs

Nepatīkami pārsteidza ,,Rodi,,!Mežpils alus vietā par to pašu cenu tirgo lēto Tērvetes alu.Uz jautājumu kādēļ ēdienkartes sarakstā un pie letes nav rakstīts,ka tas ir Tērvetes alus,raustīja plecus.

pirms mēneša, 2019.08.18 10:42

Pievieno komentāru