Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecgulbenes muiža

Kas notiek ar Vecgulbenes muižu? Visu vasaru neviena pasākuma, virtuve zem katras kritikas. Kur tā viss var mainīties uz slikto pusi. Tā jau klientus nevar dabūt

Viszinis :)

Cik es zinu, lielākā daļa personāla ir nomainījusies.

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 10:16

Dibena S.

Man gan tur garšo, drosvien tu nekat tur neesi bijusi, ka tā runā!

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 11:48

Sandra D.

Tiesi tapec es to saku, jo esmu tur bijusi un ne reizi vien, un baudijusi nebaudamo edienu. Tapec vairs tur neiesu!

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 13:28

Iveta K.

Oi, mīļie, ar muižu viss kārtībā! Pasākumi notiek un notiks:)17.sept.-Muižas svētki, 16.okt. plkst.17.00 dueta Hardija Madzuļa un Lorijas Vudas koncerttūres noslēgums, koncerts "Ūdenskritums". 21.okt. plksts.19.00 super muzikāla izrāde/izklaide ar amizantiem pastāstiem "Dzejnieki. Nakts.Bohēma" ar dzīvo mūziku, būs aktrises Ieva Pļavniece un Raimonda Vazdika-mūziķi Ilze Grunte un Arnolds Kārklis-aicinu doties bohēmiskā ceļojumā visiem kopā; 11.novembrī plkst.20.00 divu brālēnu atkaltikšanās Dzintara Čīčas un Kaspara Antesa koncerts "Atkal kopā"...tā ka tikai nāciet un apmeklējiet pasākumus.
Par virtuvi-kāds ēdiens, kurā dienā tad Jums negaršoja? Varbūt varētu reiz arī pateikt kaut ko konkrētu...piezvaniet 29131404, pastāstiet, gaidīšu zvanu, nevis anonīmu komentāru i-netā. Droši!
P.S. vasarā ir tik daudz brīvdabas pasākumu visapkārt novadā, ka spējiet tikai visus apmeklēt...Lai jums veicas! Jauku dienu!

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 14:59

viszinis:)

man ariii š;ciet kad galigi mujža neka laba nav,
cik esmu bijis esmu vilies tur,

pirms 8 gadiem, 2011.09.13 23:23

Iveta K.

Atnāciet uz svētkiem, kaut vai apmeklējiet amatnieku-tirgotāju andeli...domāju būs jauki, jo pieteikušies ir ap 60 tirgoties gribētāju. Kaut tikai pieturētos labs laiks! Lai jums un mums veicas!

pirms 8 gadiem, 2011.09.14 06:42

A

Muižā esmu bijusi uz vienas rokas pirksiem saskaitīt var,bet man tur ļoti patīk.Ir patīkams personāls kuri ir ļoti pieklājīgi.Nevajag braukt uz citām vietām protiet mīļie Gulbenieši novērtēt un ieraudzīt beidzot skaisto ,kas ir mums Gulbenē.Vai atceraties ,kas šinī namā bija pirms daudziem gadiem-tā jums patika? Tagad ir mums ĪSTA PILS AR KO LEPOTIES, UN SAVAS NEGATĪVĀS EMOCIJAS ATSTĀJIET PIE SEVIS.iR TĀDI CILVĒKI KURIEM NEKAS NEKAD NAV BIJIS LABI, JEB OTRS VARIANTS IR SKAUDĪBA,KAD TUR IR TIK SKAISTI UN JAUKI.

pirms 8 gadiem, 2011.09.14 09:05

kurme

Bēdīgi, bet personāls neprot pat labdienu pateikt, galvas zem letes sabāzuši, sēž:(

pirms 8 gadiem, 2011.09.14 09:54

patīk

Iveta - malacis.Visiem(!!!) laipni atbild.Un ar to vinnē.

pirms 8 gadiem, 2011.09.14 13:23

iedzimtais

Vecgulbenes muižā viss ir kārtībā. Enerģētiskajiem vampīriem ar melno karmu pēdējais laiks pārdomāt savas emocijas.

pirms 8 gadiem, 2011.09.14 14:08

A

Nu kādēļ jūs nomelnojat cilvēkus,vai jums no tā labums.Ieejot pilī tūdaļ kāds no apkalpojošā personālā pajautā ,ko klients vēlas.Meitenes ir ļoti laipnas skaisti apģērbušās un smaidīgas.Paldies viņām.Lai izturība, šos napatiesos apvainojumus neņemt galvā.

pirms 8 gadiem, 2011.09.14 14:20

arva

Pirmkārt, pasākumem muižā nav nekādas oraganizētības,jo, ja nemaldos tas bija uz sieviešu dienu, tad, kad pirku biļetes uz teātra izrādi man tā laipni piedāvāja izvēlētis kurā rindā sēdēsim,un protams, biju priecīga par iespēju, ka tiksim pirmajā rindā, taču aiejot uz izrādi pirmā rinda izrādijās zāles vidū, jo priekšā bija viss ar galdiņiem un vīnu, administrācija mani iepriekš par to neinformēja, ka būs galdiņi, tas bija šausmīgi, un kronis visam tovakar bija,kad izrādei jau vajadzēja sākties 7, bet tad tikai sākās lielā krāmēšanās, skatītāji, kas bija pirkuši biļetes pē'dējā rindā, tad nu tika, Ivetas vadībā izmētāti, tad pa stūriem, kurš balkonĀ,kurš tuvāk skatuvei gar galdiņiem ,lai redzamība būtu labāka.punktu pielika tas, ka nemaz nenotika paredzētā izrāde.
Vajag jau arī afišās norādīt vai tas būs atpūtas vakars vai izrāde. Ja atpūtas vakars,tad saprotu, ka nu,tad tie galdiņi iederās ar vīniem, BET NE JAU NU TAD, JA TIEŠI KONKRĒTI BIJA NORĀDĪTS, KA NOTIKS IZRĀDE.
Otrais gadījums muižā bija, kad mēs aizgājām vakariņās un nevarējām sagaidīt, kad mūs apkalpos, jo bija bārmenis pienācis un tad pazuda, kad gājām meklēt, kur tas palicis, tad pie bārā bija Iveta, kas nevis laipni atvainojās par to ka mums tik ilgi jāgaida, bet vēl ATĻĀVĀS PACELT BALSI UN PAZIŅOT, KA : "MĒS TAGAD APKALPOIJAM ĀRZEMNIEKUS", brīnos kā muižas vadītāja tur vēl strādā un nav atlaista

pirms 8 gadiem, 2011.09.15 11:59

Iveta K.

Jā, pie mums notiek mazās izrādes, tādas kā Rīgā Austrumu robežā, kur mazās teātra izrādes notiek nepiespiestā atmosfērā pie galdiņiem, ar glāzi vīna. Biļetes uz plānoto izrādi jau iepriekš bija izpārdotas, bet tad pēkšņi, piektdienas vakarā galvenās lomas tēlotājs salauza kāju...protams, bija aktuāls jautājums-sagaidīt visus izrādes potenciālos apmeklētājus izrādes dienā, sieviešu dienas priekšvakarā un visiem atvainoties-tāda un tāda gadījuma dēļ izrāde atcelta-dodieties nu visi mājup...uz Madonu, Alūksni, tepat Gulbenē, Balvos u.t.t. vai meklēt pa sestdienu un svētdienu kādu risinājumu, lai cilvēkus nesāpinātu un neliktu viņiem vilties pirms svētkiem. To Jūs, dārgā arva, pat nevarat iedomāties, ko nozīmē atrast izrādei otru aizvietotāju izrādi, saskaņot un atrast aktierus 2 dienu(brīvdienu!!!) laikā, ja teātru repertuārs ir gandrīz gadam sastādīts. Un nekā vairs pirmdienas rītā nevar visiem paziņot, ka vakarā izrāde tiks mainīta. Izrāde tika sarunāta no Liepājas teātra, ar izciliem aktieriem...paldies šiem aktieriem!!!kad viņi bija ar mieru 2 dienu laikā savākties un braukt uz Vecgulbenes muižu. Pirms izrādes pati visus sagaidīju, atvainojos un izstāstīju, kas ir noticis un teicu, kurš nevēlas šo izrādi-var saņemt naudiņu atpakaļ...Jūsu skatījumā, vajadzēja visiem cilvēkiem pateikt-atvainojiet izrāde nenotiks...??? Tad atkal Jūs būtu pirmā, kura uzrakstītu-ak šausmas, muižā atcēla izrādi:))))) Jā, vienmēr esmu uzskatījusi, ja kādi cilvēki nav ieradušies, tad var no aizmugurējām rindām pārsēdināt cilvēkus tuvāk, vai arī kur labāk redzēt.
Otro gadījumu arī atceros...es jums atvainojos un teicu, ka bārmenis pašlaik apkalpo ārzemniekus, tūlīt nāks...'(balsi uz apmeklētājiem nekad neesmu pacēlusi!!!)novēlu Jums, jo atceros Jūs ļoti labi!!!, lai Jums saldi sapņi un atcerēties vienu-viss kas ir nepatiesība-pašiem cilvēkiem nāks atpakaļ ar uzviju!!!Lai Jums jauka diena!

pirms 8 gadiem, 2011.09.15 14:57

Iveta K.

Lai Jums pietiek spēka un izturības atcerēties visu slikto,ļauno, pusi pielikt klāt un i-netā droši rakstīt ko tikai vēlaties:)))(sieviešu diena bija gandrīz 7 mēnešus atpakaļ:)))un zvanu par slikto virtuvi es joprojām neesmu sagaidījusi:))))es vairs uz nevienu komentāru neatbildēšu, bet gan kopā ar savu jauko, strādātgribošo un varošo muižas darbinieku kolektīvu mācīsimies, strādāsim, organizēsim, darīsim, kļūdīsimies, no kļūdām mācīsimies u.t.t. UN PATS GALVENAIS VIENMĒR MUIŽĀ GAIDĪSIM JŪS, IKKATRU TĀS APMEKLĒTĀJU!!! Nāciet uz pasākumiem, svētkiem, ikdienā! Būsiet mīļi gaidīti! Lai mums visiem veicas!

pirms 8 gadiem, 2011.09.15 15:07

I.

Oga - aizej uzrūgsti!

Iveta NEKAD nav pacēlusi balsi, lai arī cik negatīvs cilvēks stāvētu pretī un esmu redzējusi visādus šausmoņus!

Un Ivetu pilnībā saprotu - tas ir smagi un nogurdinoši visu laiku atspēkot visādus suņa murgus internetā - Gulbenei NEKAD nebūs labi - šeit visiem gribas par otru uzzināt pēc iespējas vairāk tikai, lai nogremdētu un pazemotu.

Un ja tiešām septiņus mēnešus jātaupās, lai ko beigās izspļautu internetā nu tad tantīt - Dievs stāvi klāt Tavam psihoterapeitam....

pirms 8 gadiem, 2011.09.15 16:57

**

Nenomelnojiet cilvēki pils vadītāju,jau tā mums šajos grūtajos laikos iet tā kā iet,esiet iecietīgāki viens pret otru pasakiet,viens otram labu vārdu -pasmaidiet.

pirms 8 gadiem, 2011.09.16 10:41

smile

nav, ko te aiztāvēties - kāds ir vecgulbenes muižas līmenis, tas jau sen visiem skaidrs, ka tur nav bijusi un nebūs kārtība gan ārēji, gan iek'šēji

pirms 8 gadiem, 2011.09.16 13:59

Pievieno komentāru