Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Augusts būs aizraujošs mēnesis! Horoskops visām zodiaka zīmēm

2018.gada augusta horoskops prognozē ne mazums interesantu notikumu dažādās dzīves jomās. Daudzi vinnēs lielu summu, dosies atvaļinājumā un nodarbosies literāru darbu sacerēšanu. Politiskajā jomā iespējamas sadursmes, šķēršļi un neskaitāmi strīdi. Bīstamu momentu būs daudz, taču pārvarēt tos ir reāli. Talantu izpausme un oriģināla pieeja pret lietām palīdzēs radīt unikālas datorprogrammas un jaunus projektus. Horoskops augustam prognozē, ka ikviens centīsies pierādīt turību gan materiālajā, gan garīgā plānā.

Aktīva dalība pasākumos palīdzēs daudzpusīgi attīstīties. Iespējama tikšanās ar cilvēkiem no pagātnes – klasesbiedriem un bijušajiem sirdsāķīšiem. Horoskops augustam iesaka būt uzmanīgākam vārdos, rīcībā un lēmumos. Nav ieteicams iesaistīties strīdos un konfliktos, kā arī doties komandējumā uz ārzemēm. Vasara iet uz beigām, tāpēc daudzi atradīsies siltu atmiņu varā – par pludmali, atvaļinājumu, kūrorta romāniem.

Enerģijas pārpalikumu un iekšējās rezerves nepieciešams gudri izmantot. Augusts ir piemērots jaunievedumiem, radošumam un zinātniskajiem atklājumiem. Horoskops augustam iesaka slēgt līgumus un izvērtēt izdevīgus projektus. Iniciatīva šajā mēnesī būs uzteicama, turklāt visdažādākajās izpausmēs un dzīves virzienos. Lai gan daudziem pirms rudens lietainā perioda uzmāksies skumjas. Vairākiem liksies, ka viņi nav sevi īstenojuši kā personības un augustā palaiduši garām kaut ko svarīgu. Bet tā ir tikai medaļas tumšā puse. Patiesībā, ja būs vēlēšanās, tad mīlestībā un karjerā augustā varēs panākt satriecošus panākumus.

Auns

2018. gada augusta horoskops Aunam sola piesātinātu mēnesi, kad vieniem nāksies pilnvērtīgi atpūsties, bet citiem strādāt sviedriem vaigā. Noskaņojums mainīsies gluži kā laikapstākļi augustā. Iespējami strīdi un ķildas ar cilvēkiem no augstākās sabiedrības, taču tie nebūs Auna vainas dēļ. Saskarsmē ar lietišķajiem partneriem 2018.gadā tev būs vajadzīga pacietība, piekāpšanās un prasme reāli izvērtēt situāciju.

Augusta horoskops sievietei Aunam iesaka uz laiku apstāties, novērsties no svarīgiem darbiem un peldēt pa dzīves straumi. Dažkārt tas ir ne tikai vajadzīgs, bet nāk par labu pašsajūtai. Ja augustā tu mobilizēsi visus savus spēkus, tad varēsi satikt cilvēku, ar kuru tev būs pa ceļam. Negaidīta rīcība personiskajā dzīvē ļaus sievietei Aunam atvērt savas unikālās iekšējās īpašības.

Augusta horoskops vīrietim Aunam neiesaka sapņot un kādam kaut ko apsolīt. Citādi tu noteikti nesasniegsi panākumus un uz ilgu laiku paliksi savu kolēģu ēnā. Mīlestības jomā Aunam augustā – tieši otrādi – vajag izrādīt fantāziju. Tas, kā veidosies tavas turpmākās attiecības ar iemīļoto, pilnībā atkarīgs no tevis un tavas rīcības. 2018.gadā neskopojies ar atzinību un dāvanām.

Vērsis

2018.gada augusta horoskops Vērsim neiesaka iesaistīties avantūrās pat tad, ja tev sola lielu naudu. Risks ir cēla lieta, bet ne šajā gadījumā. Vērsim sagribēsies azartu arī mīlas piedzīvojumos, kas var izraisīt nopietnas problēmas. Ja augustā nepanāksi saskaņu ar otru pusīti un neiegūsi iekšēju savaldību, vari iekulties nepatīkamās situācijās. 2018. gadā Vērsim vajag uzmanīgi attiekties pret visu, ko viņš dara, un kam uztic savus noslēpumus.

Augusta horoskops sievietei Vērsim ļauj nedaudz riskēt, ja lieta attiecas uz mīlestību. Iespējams, tu iegūsi tā vīrieša simpātijas, kurš agrāk tev nepievērsa nekādu uzmanību. Vērsis pēc dabas ir neatlaidīgs un spītīgs, tāpēc tieši šīs īpašības palīdzēs sasniegt neticamas virsotnes karjerā un biznesā. Augustā tev beidzot izdosies apvienot savas materiālās un garīgās vēlmes.

Augusta horoskops vīrietim Vērsim iesaka vairāk uzmanības veltīt ģimenei – laulātajai draudzenei un bērniem. Ja tu pagaidām vēl esi vientuļš, tad ieskaties tajās dāmās, kas tev ir simpātiskas. Iespējams, augustā vīrietim Vērsim parādīsies iespēja mainīt savu darbības jomu. Tiesa, nepatīkamu starpgadījumu dēļ plāni var sagrūt.

Dvīņi

2018. gada augusta horoskops Dvīņiem iesaka uzņemties iniciatīvu visās dzīves situācijās un sfērās. Ja tu nospraudīsi kursu uz panākumiem darbā un finansēs, viss izveidosies vislabvēlīgākajā veidā. Plānu un oriģinālu ideju Dvīņiem augustā būs cik uziet, taču nepieciešams tajās dalīties ar kolēģiem. Vairāki Dvīņi pārcelsies dzīvot uz citu pilsētu vai valsti. Vairāk laika velti atpūtai un saskarsmei ar draugiem, tad visa mēneša garumā būsi mundrs un aktīvs.

Augusta horoskops sievietēm Dvīņiem neiesaka pieņemt pārsteidzīgus lēmumus personiskajā un profesionālajā jomā. Iespējams, ka ziņa no tāliem radiniekiem ietekmēs tavus plānus. Augustā sievietēm Dvīņiem visā jāsaglabā emocionāls līdzsvars, lai izvairītos no konfliktiem un problēmām. Daudz enerģijas prasīs ģimenes dzīves problēmas, tāpēc centies būt piekāpīgāka.

Augusta horoskops vīriešiem Dvīņiem prognozē tālu braucienu darba darīšanās. Tieši ceļā tu iepazīsies ar cilvēkiem, kuri kardināli mainīs tavu skatījumu uz karjeru un mērķa sasniegšanu. Pirms doties ceļā, vīriešiem Dvīņiem vajag pārbaudīt dokumentus un izveidot darbības plānu.

Vēzis

2018. gada augusta horoskops Vēzim sola nopietni aizdomāties par nākotni un būvēt reālus, nevis utopiskus plānus. Ja tev neko dzīvē negribas mainīt, tad arī nemēģini to darīt. Lai gan nomāktā un depresīvā stāvoklī arī nevajag būt. Lai Vēzis varētu pavirzīties uz priekšu karjerā un personiskajā dzīvē, viņam vajag būt enerģētiskākam un pozitīvākam. Augustā pacenties pārvarēt šķēršļus savā ceļā jebkādos likumīgos veidos. Bet paļaujies tikai uz sevi, nevis uz draugiem un tuviniekiem.

Augusta horoskops sievietei Vēzim prognozē nelabvēlīgu finanšu stāvokli. Saistībā ar to visi tavi spēki tiks izmantoti cīņai ar problēmām šajā sfērā. Lai saglabātu vēl esošos ienākumus, sievietei Vēzim vajag atturēties no nevajadzīgiem tēriņiem, kārdinājumam veikt dārgus pirkumus un šiku butiku apmeklējumam.

Augusta horoskops vīrietim Vēzim sola veiksmīgus braucienus un kontaktus ar lietišķajiem partneriem. Iespējami bieži komandējumi uz ārzemēm, kā arī sakaru veidošana ar jaunām firmām un lielām kampaņām. Augustā Vēzim vajag nostiprināt savu autoritāti un nodarboties ar personīgās dzīves iekārtošanu. Tu taču negribi dzīvi nodzīvot vecpuisī!

Lauva

2018. gada augusts Lauvam sola neticamu spēku un enerģijas, ko viņš novirzīs vajadzīgajā gultnē. Iespējams, uz tevi tā darbojas saule vai tuvi cilvēki, kas ieskauj ar rūpēm un siltumu. Tiesa, dažkārt Lauvam augustā būs grūti noskaņoties uz darba ritmu. Taču – ja tu pārņemsi kontroli pār visu un nenolaidīsi rokas, tad panāksi pat vairāk, nekā rēķinājies.

Augusta horoskops sievietei Lauvai iesaka kļūt par pilntiesīgu stāvokļa saimnieci. Starp citu, ne tikai ģimenes lokā, bet arī darbā. Tavos vārdos un idejām sāks ieklausīties pat pieredzējuši vecākie kolēģi. Ar naudu situācija augustā būs teicama, tāpēc sieviete Lauva var atļauties šiku šopingu. Kas attiecas uz personisko dzīvi, tad arī tur ir viss ir kārtībā – mīlestība, harmonija un maigums.

Augusta horoskops vīrietim Lauvam iesaka vākt informāciju un rūpīgi to šķirot. Ja jau tērēt enerģiju, tad ar jēgu un labumu sev. Lauva kļūs iniciatīvāks gan kolektīvā, gan mājās. Un tā būs ne tikai “rūkšana” un pavēles, bet gudri padomi un interesantas korekcijas. Augusta beigās gaidāma cīņa ar konkurentiem un nikniem skauģiem.

Jaunava

2018. gada augusta horoskops Jaunavai paredz tādu darbu apmēru, par kādu var tikai sapņot. Īpaši, ja pēdējā laikā tu bieži sēdēji bezdarbībā. Galvenais redzēt sev priekšā mērķi, tad arī uz panākumiem nebūs ilgi jāgaida. Pie Jaunavas augustā bieži pēc atbalsta vērsīsies tuvi un mazpazīstami cilvēki. Netērē savu enerģiju un spēkus velti, citādi pats paliksi bez naudas, bez personiskās dzīves un gudra padoma.

Augusts sievietei Jaunavai sola īstu skrējienu pāri šķēršļiem. Tā arī ir, komunicēt, braukāt un pārvarēt grūtības tev šomēnes noteikti nāksies. Tikai nemēģini visas rūpes un pienākumus pārlikt uz citu pleciem, citādi tas tev beigsies ar lielām problēmām. Augustā sievietei Jaunavai nāksies uzklausīt tuvas draudzenes atklāsmes, tāpēc turi dzirdēto noslēpumā, tev būs par to pateicīgi.

Augusta horoskops vīrietim Jaunavai prognozē grūtu mēnesi, kad vētru nomainīs pilnīgs bezvējš, bet viegls flirts var pāraugt skaistā mīlestības romānā. Nemēģini aizbēgt no tām grūtajām situācijām, kuras augustā piespēlēs liktenis. Vīrietim Jaunavai vajag nodarboties ar saimnieciskajām lietām un meklēt papildu ienākumu avotu.

Svari

2018. gada augusta horoskops Svariem sola daudzas romantiskas tikšanās, interesantus notikumus un pozitīvu enerģiju. Galvenais – ja tu kaut ko sasniegsi, nesamazini tempu, citādi zaudēsi degsmi un vēmi virzīties uz priekšu. Augustā Svaru jūtas iegūs dziļumu, bet domas – cēlumu. Jebkurās situācijās tevi atbalstīs draugi un tuvinieki, tāpēc esi ar viņiem atklāts. Svariem jābūt uzmanīgākiem uz ceļa, it īpaši, ja viņi dodas tālā ceļojumā ar savu automobili.

Augusta horoskops sievietēm Svariem iesaka pievērst īpašu uzmanību tiem, kas atrodas blakus. Iespējams, ka saņemsi materiālu atbalstu no turīga vīrieša, kas pret tevi nav vienaldzīgs.

Augustā sievietes Svari var laimēt naudu loterijā vai dabūt prēmiju darbā. Neatsaki palīdzību tiem, kas jūs mīl un pilnībā uzticas.

Augusta horoskops vīrietim Svariem prognozē liktenīgu tikšanos ar sievieti, par kādu viņš sapņoja daudzus gadus. Attiecības sāksies ar draudzību, kas pāraugs skaistā mīlas romānā. Svari augustā pat izlems padarīt šīs attiecības likumīgas, kā arī mainīt vai iegādāties jaunu mājokli.

Skorpions

2018. gada augusta horoskops Skorpionam iesaka plūkt savu darbu, interesantu ideju un naudas ieguldījumu augļus. Tu būsi nevis vienkārši zirgā, bet uz lidojoša paklāja. Daudzi projekti veiksmīgi īstenosies, kas piešķirs tev pārliecību par sevi un rītdienu. Skorpiona dzīves finanšu puse būs stipra kā granīts. Nauda ieplūdīs no dažādiem avotiem un palielināsies dienu no dienas. 2018. gadā vari veikt pirkumus, braukt atpūsties uz siltajām zemēm vai vienkārši baudīt komfortu.


Horoskops augustam sievietei Skorpionam prognozē negaidītas pārmaiņas visās dzīves jomās. Ja tu uzņemsi kursu uz veselīgu dzīvesveidu, tad būsi tikai ieguvēja. Sieviete Tavs šarms un cēlsirdība nepaliks nepamanīti pretējā dzimuma acīs. Skorpions augustā var iegūt jaunu profesiju, pāriet citā darbā un pat pārcelties dzīvot uz ārzemēm.

Augusta horoskops vīrietim Skorpionam iesaka sakopot spēkus un gudrību, lai pacietīgi pārciestu visas dzīves peripetijas un grūtības. Pacelties augšup ka karjeras kāpnēm nebūs viegli, kā arī kļūt par uzvarētāju konkurentu vidū. Toties izredzes uz veiksmi personiskajā dzīvē vīrietim Skorpionam būs pārpārēm.

Strēlnieks

2018. gada augusta horoskops Strēlniekam prognozē brīnišķīgu mēnesi, kurā atradīsies vieta gan karjeras izaugsmei, gan abpusējai mīlestībai. Vēlēšanās piepildīsies ātrāk, nekā domāji, taču tam būs vajadzīga griba, gudrība un bagāta pieredze. Izdevīgi piedāvājumi un kontrakti nākotnē Strēlniekam atnesīs pieklājīgu peļņu. Galvenais – domā par savas rīcības sekām, nevis ej jūtu pavadā. Augustā var meklēt citu darbu vai iestāties augstskolā.

Augusta horoskops sievietei Strēlniekam sola patiesi pasakainu mēnesi, kad tu būsi jebkuras situācijas karaliene. Iespējama tikšanās ar tavu sapņu vīrieti, kā arī augšupeja profesionālajā plānā. Augustā sākas jauns sievietes Strēlnieka garīgās attīstības posms. Piedzīvojumi personiskajā dzīvē atnesīs daudz emociju, prieka un iedvesmas.

Augusta horoskops vīrietim Strēlniekam prognozē ārvalstu braucienu, uzstāšanos publikas priekšā un daudz spilgtu notikumu. Taču bez skauģiem un ienaidniekiem neiztikt. Īpaši, ja Strēlnieks būs visu ievērots un izrādīs savus talantus. Brīvo laiku pacenties veltīt tiem, kam tu esi dārgs un kuri tevi patiesi mīl.

Mežāzis

2018. gada augusta horoskops Mežāzim iesaka bez šaubām ķerties klāt pie jauniem un perspektīviem darbiem. Tavā dzīvē sākas baltā strīpa, tāpēc izmanto veiksmi pēc pilnas programmas. Galvenais augustā kontrolē savas emocijas un pārāk daudz nestāsti citiem par saviem nākotnes plāniem. Mežāzis augustā vēlēsies garīgu izaugsmi, nevis finansiālus ieguvumus. Tas ir teicams izrāviens uz mērķu sasniegšanu.

Augusta horoskops sievietei Mežāzim iesaka atrisināt finanšu problēmas, bet pēc tam ķerties pie jauniem darbiem. Mazāk pārdzīvo un neņem galvā apkārtējos, tad ar nervu sistēmu viss būs kārtībā. Augusta vidū sievieti Mežāzi gaida pieklājīga atlīdzība par agrāk paveikto darbu. Mīlestībā svarīgi nesteigties, lai pēcāk nebūtu jānožēlo šķiršanos ar mīļoto. Sargi to, kas tev ir, tad kļūsi laimīga!

Augusta horoskops vīrietim Mežāzim sola godu un cieņu no kolēģu puses. Tu viegli panāksi to, pēc kā tiecies ne vienu vien mēnesi. Precīzi izklāsti savas domas un vēlmes, lai tās īstenotos līdz maksimumam. Augustā vīrietim Mežāzim vajag būt pašaizliedzīgam un dāsnam attiecībā pret tuviem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Augusta horoskops Ūdensvīram prognozē nelielas grūtības personiskajā un profesionālajā jomā. Tu būsi pārāk viegli aizvainojams un stūrgalvīgs, kas radīs daudz problēmu saskarsmē ar apkārtējiem. Ūdensvīram nevajag peldēt pret straumi, īpaši, ja viņš viens pats nespēj labot situāciju. Morālu atbalstu tu saņemsi no tiem, no kuriem vismazāk gaidīji. Mēneša beigās gaidāma romantiska iepazīšanās, kas pāraugs vētrainā romānā.


Augusta horoskops sievietei Ūdensvīram atnesīs ne tikai priecīgu, bet arī skumju noskaņojumu. Tev vajag būt labvēlīgākai, patiesākai un iejūtīgākai pret cilvēkiem. Iespējams, augustā sieviete Ūdensvīrs ieviesīs tās šķirnes suni vai kaķi, par kādu sen sapņojusi. Augustā tev vajag veltīt uzmanību pašam galvenajam, nevis tērēt enerģiju sīkumos.

Augusta horoskops vīrietim Ūdensvīram iesaka neidealizēt ne savu darbu, ne attiecības ar mīļoto. Priecājies par to, kas tev ir, tad liktenis dāvās vēl vairāk – mīlestību, labklājību un citu cilvēku uzticību. Darbā situācija būs nokaitēta, tāpēc vīrietim Ūdensvīram nevajag iesaistīties pat mazākajos strīdos ar priekšniecību.

Zivis

2018. gada augusta horoskops Zivīm iesaka pārvaldīt savu emocionālo stāvokli pat tādos brīžos, kad tas šķiet neiespējami. Pretējā gadījumā strīdu un nepatikšanu būs tik daudz, ka Zivis izmisumā saķers galvu. Daudziem nāksies pārdzīvot satraucošus notikumus mīlestībā, bet kāds cits šķirsies no mīļotā. Notikumi un attiecības augustā būs tik neprognozējamas kā laikapstākļi rudens sākumā.

Augusta horoskops sievietēm Zivīm paredz konkurenci biznesā un sāncensību mīlestībā. Ar šo visu tu spēsi tikt galā patstāvīgi, ja saprātīgi attieksies pret nepatīkamu incidentu novēršanu. Augustā sievietēm Zivīm nepieciešams samērot savas iespējas ar vēlmēm, nevis dot viltus solījumus.

Augusta horoskops vīriešiem Zivīm rekomendē ķerties pie darba aktīvi un neatlaidīgi. Citādi tu palaidīsi garām iespēju gūt panākumus un gūt labu peļņu. Priekšniecība augustā pienācīgi novērtēs tavu darbu, tāpēc vari rēķināties ar prēmiju un paaugstināšanu amatā. Mīlestībā vīriešus Zivis piemeklēs ne mazums pārpratumu, ja viņi nebūs tālredzīgi. Augustā atrodi laiku, lai pievērstos savai ārienei.

Pievieno komentāru

Interesanti