Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gūst jaunas zināšanas darbā ar interaktīvo tāfeli

Gulbenes vidusskolas skolotāja Zinta Vagule piedalījās kursos Briselē, lai iegūtu jaunas zināšanas.


“Skolotāja uzdevums ir nemitīgi attīstīties un pilnveidoties, būt zinošam un aktīvam. Kā teicis Reinis Kaudzītis - “jo tālāk jūrā brien(i), jo dziļāka tā top; jo tālāk zinības mācies, jo nepārbrienamas tās top”. Biju patiesi priecīga par iespēju redzēt un izmēģināt visas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas. Kursu vadītāji mūs iepazīstināja ar tām iespējām, ko sniedz interaktīvā tāfele mācību procesā,” stāsta Z.Vagule.

Kopā ar citiem pedagogiem no Itālijas, Portugāles, Turcijas, Ungārijas, Kipras, Grieķijas, Slovākijas tika veidotas gan individuālus materiālus tieši saviem mācību priekš metiem, gan strādāts grupās, tā daloties savā pieredzē un iegūstot jaunas zināšanas darbā ar interaktīvo tāfeli.

"Ļoti intresantas izvērtās nodarbības, kuru laikā ar video konferences palīdzību un, izmantojot interaktīvo tāfeli, veidojām uzdevumus skolēnu grupai, kas neatradās mums līdzās. Tas varētu līdzināties skolu projektiem, kurus īsteno ar interneta palīdzību. Ar iegūto pieredzi un zināšanām, protams, dalīšos pieredzē ar saviem kolēģiem Gulbenes vidusskolā, kā arī ar kolēģiem citās novada skolās, organizējot seminārus," saka Z.Vagule.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes