Aicina rēķināties ar apgrūtinātajiem braukšanas apstākļiem un laikus parūpēties par vientuļiem cilvēkiem 1

Nedēļas nogalē Vidzemes reģionā notikuši 10 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks.

12. janvārī 23:10 Liepupes pagastā autoceļa  Rīga - Ainaži - Igaunijas robeža 60.kilometrā notikusi automašīnas OPEL sadursme ar automašīnu VOLVO FH 460 ar piekabi KRONE SDP27. Negadījumā cietis automašīnas OPEL vadītājs, 1985. gadā dzimis vīrietis, kas ar vairākām traumām ievietots ārstniecības iestādē. Kā negadījuma cēlonis tiek minēti slidenie ceļa apstākļi.

11. janvārī 17:40 Strenču pagastā autoceļa Inčukalns - Valmiera - Igaunijas robeža netālu no pagrieziena uz Sedu automašīnas VW CC  vadītājs, 1983. gadā dzimis vīrietis, nav izvēlējies drošu, slideniem ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu. Automašīna nobraukusi no ceļa braucamās daļas un ietriekusies akmenī. Cilvēki negadījumā nav cietuši.

Nedēļas nogalē reģistrēta informācija par 28 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

12.janvārī vienos naktī saņemta informācija, ka Viļķenē, Dārza ielā, grāvī atrasts piekauts 1992. gadā dzimis  vīrietis. Cietušais, kas bijis 1,88 promiļu reibumā, pēc pirmās palīdzības sniegšanas turpina ārstēties ambulatori. Policija noskaidrojusi personu, kas tiek turēta aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu.

Policija vēršas pie iedzīvotājiem ar atgādinājumu rēķināties ar sarežģītajiem braukšanas apstākļiem, izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ieplānot vairāk laika nokļūšanai galamērķī. Tāpat aicinājums nepārvērtēt organisma spējas pārstrādāt uzņemtā alkohola daudzumu un gadījumā, ja esat alkohola reibumā, nekādā gadījumā nakts laikā nedoties pastaigā ārpus dzīvesvietas. Alkohola klātbūtne organismā paātrinās ķermeņa atdzišanu - jūs nespēsiet adekvāti novērtēt situāciju un laikus reaģēt gadījumā, ja būsiet guvis ķermeņa apsaldējumus.

Lūgums pieaugušajiem bērniem vai kaimiņiem laikus noskaidrot, kādos sadzīves apstākļos uzturas jūsu tuvinieki vai paziņas, kas dzīvo attālās lauku mājās. Pārliecināties, vai viņu veselības stāvoklis atļauj pašiem parūpēties par siltumu dzīvesvietā un nepieciešamības gadījumā sniegt palīdzību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas