Aizdomās par narkotisko vielu realizēšanu aizturēts kāda apsardzes uzņēmuma darbinieks

Šā gada sākumā, Cēsīs Vidzemes kriminālpolicija aizdomās par narkotisko vielu realizēšanu aizturēja kādu 1982.gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais līdz šim nebija nonācis policijas redzeslokā un bija kāda apsardzes uzņēmuma darbinieks.

Vīrietis tika pieķerts tirgojot narkotiskās vielas darba laikā un no savas darba automašīnas. Aizturēšanas brīdī pie viņa tika atrastas un izņemtas aizliegtās vielas, kā arī izņemts pie viņa esošais apsardzes funkciju nodrošināšanai paredzētais personīgais ierocis. Izņemtās vielas nodotas ekspertiem.

Vīrietim saskaņā ar Krimināllikuma 253.1 panta 1.daļu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu realizācijas nolūkā vai neatļautu realizēšanu draud brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem un probācijas uzraudzība līdz pat trīs gadiem.

Aizdomās turamajam šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis un policija turpina izmeklēšanu.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā gadā kriminālpolicija aizdomās par narkotisko vielu nelikumīgu apriti aizturējusi 5 noziedzīgas grupas un 6 organizētas grupas.

Saistībā ar narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu un realizēšanu sākts 51 kriminālprocess un 3 kriminālprocesi par narkotisko vielu audzēšanu.


2014. gadā Vidzemes reģionā tika izņemti 2,47 kilogrami žāvētas marihuānas, 521 marihuānas augs (kopējais svars 283,41 kilograms, kas tika izņemts 3 konstatētās marihuānas audzētavās), 40 grami amfetamīna, 208 grami metamfetamīna, 17 grami amfetamīnu saturošas vielas, 0,87 grami kokaīna un 91 grams jauno psihoaktīvo vielu.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas