Aizdomās par zādzībām Gulbenē notver četras personas 5

Gulbenes policija aizdomās par dažādu zādzību izdarīšanu notvērusi četras personas. Divas personas aizturētas aizdomās par somas zādzību kādai sievietei, savukārt vēl divas - par novembra sākumā izdarītām zādzībām.

23.novembrī policijā tika saņemta informācija par zādzību Gulbenē, Rīgas ielā, kur divi vīrieši no 1948.gadā dzimušas sievietes velosipēda bagāžas groza paķēra somu un aizbēga. Cietusī nekavējoties informēja policiju, un abi tika notverti jau pēc neilga brīža ārpus pilsētas robežām. Pie viņiem policija atrada arī nozagto somu, kas tika atdota īpašniecei.

Abas personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem, turklāt viens no aizturētajiem ir vien 13 gadus vecs, kuram par šo pārkāpumu tiks piemērots audzinoša rakstura piespiedu līdzeklis. Otram 21 gadu vecajam vīrietim var draudēt brīvības atņemšana līdz 1 gadam.

23.novembrī kriminālpolicija aizdomās par divu zādzību izdarīšanu aizturēja divus Dzelzavas iedzīvotājus. 1995.gadā dzimušajam un 1989.gadā dzimušajiem vīriešiem policija nāca uz pēdām, izmeklējot vieglās automašīnas VW Golf zādzību un 3 motorzāģu zādzību no kāda mikroautobusa 9.novembrī, Gulbenē.

Jau vēstīts, ka naktī uz 9.novembri Gulbenē, Nākotnes ielā, no mājas pagalma tika nozagta 1988.gadā dzimuša vīrieša automašīna VW Golf. Automašīna vakarā gan tika atrasta pamesta un atdota īpašniekam. Tās pašas dienas vakarā policijā tika saņemta informācija par vēl kādu zādzības faktu Gulbenē, Bišu ielā, kur no stāvēšanai novietotas automašīnas VW Transporter tika nozagti 3 motorzāģi Stihl un Jonsered.

Policijā par šiem likumpārkāpumiem sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 4.daļas “Par zādzību, ja to izdarījusi organizēta grupa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Abiem aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu šo vīriešu saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vecis

kas tieši...

pirms 5 gadiem, 2015.11.26 18:07

l

Kāpēc atkal netika minēts ka Pašvaldības policijas priekšnieks noķēra zagļus un pierādījumus atrada un nodeva policijai....Fuij valsts policijas lauciņā...

pirms 5 gadiem, 2015.11.27 07:32

knab

Gulbenes menti,ir viss netìrákie,to es jums varu apgalvot 100%

pirms 5 gadiem, 2015.12.10 12:47

Kriminālziņas