Aiztur aizdomās par bērnu izvarošanu 2

Bijušo Galgauskas iedzīvotāju, tagad rīdzinieku - 1978.gadā dzimušo Aldoni Krinbergu – policija galvaspilsētā 22.aprīlī aizturējusi aizdomās par nepilngadīgas meitenes izvarošanu. Par to ziņo plašsaziņas līdzekļi.

Pagaidām noskaidrots, ka vīrietis varētu būt stājies dzimumsakaros ar kādu 15 gadus vecu meiteni. Likums par šādu noziegumu paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no 10 līdz 20 gadiem ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem. Tāpat policijas iegūtā informācija liecina, ka vīrietis varētu būt mēģinājis stāties dzimumsakaros arī ar trim citiem bērniem – 13 un 14 gadus vecām meitenēm un 8 gadus vecu zēnu.

Vīrietis savus upurus meklējis caur iepazīšanās sludinājumiem – viņš iepazinies ar bērniem vai ar vientuļām mātēm nolūkā seksuāli izmantot šo sieviešu bērnus. Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka cietušo skaits varētu būt krietni lielāks, tādēļ policija aicina pieteikties cietušos, zvanot uz tālruņu numuriem 67075287, 110 vai sūtot e-pastu uz “kip@vp.gov.lv”.
Šobrīd aizdomās turētais A.Krinbergs atrodas apcietinājumā.

Vīrietis jau agrāk ir tiesāts par līdzīgu noziegumu, bet pēdējos divus gadus atradies brīvībā. Izmeklētāji pieļauj, ka viņš noziedzīgās darbības turpinājis drīz pēc iznākšanas no ieslodzījuma vietas. Pirmo reizi A.Krinbergs tika aizturēts 2008.gada 3.novembrī, kad izmeklētāji viņa tālrunī atrada aptuveni 200 mazu meiteņu tālruņa numurus. Vīrietis bija zvanījis meitenēm un izteicis dažādus seksuāla rakstura piedāvājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

r

Pirmo reizi redzu, ka nozeidznieku vārdus un uzvārdus min dzirkstelē.

pirms 6 gadiem, 2015.06.06 00:06

Reno

Sitie izvarotāji,gan jau dabusi,sazobē zonā,bernam atradis pirkstu piedurt

pirms 6 gadiem, 2015.06.12 01:52

Kriminālziņas