Aktivizējas velosipēdisti un mopēdisti 4

Lai arī palaikam parādās informācija, ka pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē ir sēdušās arī sievietes, kā liecina policijas dati, pēdējo divu mēnešu laikā pārsvarā pie stūres reibumā tomēr sēžas vīrieši, norāda Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala.

V.Gibala informē, ka līdz ar siltā laika iestāšanos ir aktivizējušies arī velosipēdisti un mopēdisti, kuri brauc alkoholisko dzērienu ietekmē. Runājot par autovadītājiem reibumā, šāda tendence netiek novērota.

 

"Iereibušo aizturēto autovadītāju skaits visu laiku ir aptuveni līdzīgs, un nav kāda laika posma, kad aizturēto skaits būtu izteikti lielāks. Laika posmā no 26.marta līdz 25.aprīlim policija ir aizturējusi divus vadītājus, kā arī četrus velosipēdistus alkoholisko dzērienu ietekmē. Te arī var redzēt, ka autovadītāju reibumā salīdzinājumā ar velosipēdistiem šajā mēnesī ir bijis uz pusi mazāk," saka V.Gibala.

 

Jau rakstījām, ka šāgada pirmajos četros mēnešos arī mopēdu vadītājiem ir tikuši sastādīti 12 administratīvo pārkāpumu protokoli. Pārsvarā tie ir bijuši pārkāpumi par braukšanu bez ķiveres, bez vadītāja apliecības, par mopēda izmantošanu ceļu satiksmē, ja nav veikta civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Divos gadījumos ir fiksēta mopēdu vadīšana alkoholisko dzērienu ietekmē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Baiba

Viens no trakakajiem velospedisties alkahola reibuma ir Andis brauka apkart ar riteni apdzeries.

pirms 7 gadiem, 2013.06.03 10:51

partizāns

Tad jāizsauc sapieri un tie bīstamie pļerdaku braucēji jāneitralizē.

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 10:04

autovadītājs

Tad jau jāsāk viņi deaktivizēt !!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 19:38

Kriminālziņas