Arī piecu minūšu pietiek, lai jūsu velosipēds aizbrauktu nezināmā virzienā...

25.martā pulksten 21:35 Cēsīs, Lielā Katrīnas ielā, brīvi piekļūstot, nozagts bez uzraudzības mājas pagalmā atstāts zilibaltas krāsas velosipēds AUTRIKS... Tādu nepatīkamu ziņu ikdien ir daudz.


Sākoties velosezonai, nesnauž arī zagļi, jo ļoti viegli ir paņemt to, “kas nav piesiets!” Pēc nosacītā pārtraukuma, kas iestājas ziemas periodā, velosipēdu zādzības tiek atkal reģistrētas visa reģiona teritorijā.


Policija aicina iedzīvotājus pirms sezonas uzsākšanas pārliecināties ne tikai par velosipēda tehnisko stāvokli. Ne mazāk svarīgi ir veikt nepieciešamos drošības pasākumus, lai novērstu situācijas, kad jūsu īpašums kļūst par viegli iegūstamu zagļu iekāres objektu - velosipēdu ieteicams reģistrēt, nopirkt drošības slēdzeni, aplīmēt ar raksturīgām uzlīmēm (tas ļoti palīdz, gan reģistrējot velosipēda zādzības gadījumu, gan noskaidrojot īpašnieku gadījumā, ja tomēr gadās kļūt par zagļu upuri, un velosipēds tiek atrasts).


Noteikti pārrunājiet ar bērniem velosipēdu glabāšanas nosacījumus! Un nekādā ziņā nepaļaujieties uz tik ierasto “es jau tikai uz piecām minūtēm” ieskriešu dzīvoklī, mājā, veikalā... VIENMĒR jānodrošina velosipēdu pret aizdzīšanu, tādējādi apgrūtinot zagļa darbu.


ATCERIETIES! Piecas minūtes zaglim ir vairāk kā pietiekams laiks, lai, neviena netraucēts, tas ar jūsu velosipēdu varētu doties sev vien zināmā virzienā!

Pievieno komentāru

Kriminālziņas