Atliek kārtējo tiesas sēdi

Gulbenes rajona tiesā vakar, 19.janvārī, bija paredzēts turpināt skatīt krimināllietu par pagājušā gada sākumā notikušu vardarbīgu laupīšanu, kurā pie atbildības saukti 27 un 19 gadus veci vīrieši, bet attiecībā pret 23 gadus vecu vīrieti ir izdalīta atsevišķa lieta medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanai.


“Uz sēdi neieradās liecinieki, tāpēc sēde tika atlikta uz 4.martu,” “Dzirksteli” informē tiesnese Gunta Širaka.


Jau vēstīts, ka Gulbenes rajona tiesā 5.novembrī sāka skatīt šo krimināllietu. No apsūdzības izriet, ka jaunie vīrieši personu grupā, būdami dzēruši, ir pielietojuši vardarbību un diviem cietušajiem nolaupījuši debetkartes. Tas noticis 2. un 15.janvāra naktī. Vienā gadījumā cietusī persona tiesā vairs neuztur prasību, jo ir saņēmusi materiālo kompensāciju un piedevusi pāridarītājiem. Otra cietušā intereses tiesā pārstāv advokāts, kurš atgādināja, ka apsūdzētie laupīšanas laikā viņa klientu bija tiktāl iespaidojuši, ka tam pēc tam desmit dienas bija jāārstējas slimnīcā.


Viens no trim šajos noziegumos vainotajiem – 27 gadus vecais vīrietis – ir apsūdzētais vēl citā krimināllietā par 37 gadus vecas autovadītājs nogalināšanu ar pudeles lausku. Automašīnu viņš nostopējis uz Madonas ceļa. 7.septembrī vispirms tika atrasta sadegusī sievietes automašīna, bet pēc tam arī viņas līķis.


Pievieno komentāru

Kriminālziņas