Autoavārijā smagi cietusi sieviete 5

Sestdien Gulbenes rajonā vieglās automašīnas sadursmē ar kravas auto smagi cietusi vieglās automašīnas vadītāja - 41 gadu veca Lizuma iedzīvotāja.

Cietusī ar plašām politraumām - roku, kāju kaulu lūzumiem, galvas traumām - nogādāta Gulbenes slimnīcā. "Dzirkstelei" šo informāciju apstiprina slimnīcā.

 

Tā kā pacientes stāvoklis bija smags, palīgā saukti Katastrofu medicīnas centra darbinieki, kas veiksmīgi operēja cietušo un pēc tam svētdien viņa tika pārvesta uz Gaiļezera slimnīcu Rīgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

zinātājs

Ir zināmi tādi,kas strādā pat bez tiesībām. Jo tās par alkaholalietošanu ir atņemtas. Policija ir akla. Un par negadījumiem nav jābrīnas.

pirms 11 gadiem, 2009.05.17 17:18

garāmbraucēja no Balviem

Tur nu šaubu nebija, ka kokvedēja šoferis nav vainīgs... Viņa esot skaidri kokvedēju redzējusi, runājusi pa telefonu, pat neapstājoties patriekusies viņam apakšā... Tur pat bremzēšanas ceļa nebija ne vienam, ne otram... Kokvedēju un kravas mašīnu šoferi lielākajā daļā gadījumu ir profesionāļi, jo viņi uz ceļa strādā, bet sevišķi pavasaros, kad pamostas visi tikai vasarās un brīvdienās braucēji... Diezgan skarbi. Pēc vieglās mašīnas vraka spriežot, tā ir brīnumaina izglābšanās! Izsaku līdzjūtību tuviniekiem un no sirds novēlu šai sievietei izdzīvot un pilnvērtīgi atgriezties dzīvē. Lai Dievs viņai stāv klāt!

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 22:09

cv

Tie kravinieki mūzīgi brauc kā "varoņi" uz ceļa, jo zin, ka ar viņiem jau nekas nekad nebūs...es gan nezinu kas vainīgs..bet zinu kā brauc fūres un kravinieki.

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 13:42

liga

katram saus liktenis , protams ļoti žel , bet neko nevar padarit .

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 11:46

Kriminālziņas