Avarē kokmateriālu kravas vedējs 3

2.februārī pulksten 22.30 ceļa Tirza - Jaungulbene - Liede 15.kilometrā 1974.gadā dzimis vīrietis no Alūksnes rajona Ziemeriem, braucot ar automašīnu „Volvo" un vedot kokmateriālu kravu, neizvēlējās ceļa segumam (apledojusi brauktuve) atbilstošu ātrumu, rezultātā ceļa līkumā transportlīdzeklis sāka slīdēt un ietriecās ceļmalas kokā un to nolauza.

Negadījumā cietušo nav, taču automašīna bojāta ļoti nopietni. Uzsākta administratīvā lietvedība.

 

Lai gan vadītājs tika brīdināts neatstāt avarējušo transportlīdzekli bez uzraudzības, tomēr viņš to neņēma vērā. No automašīnas naktī uz 3.februāri tika nozagtas dažādas mantas par kopējo summu 1570 lati. Par šo epizodi uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

arī šofers

trešā februāra rītā pulksten 6.30 braucu tieši garām, daudz netrūka lai es ar busu arī būtu blakus. Tas attiecas uz visiem c kategorijas ceļiem. Kad zvanīju ceļu daļai man pateica ko jūs gribiet naudas nav un viss.

pirms 12 gadiem, 2009.02.05 15:53

...

Protams, protams, "jaukais" ceļš Tirza-Jaungulbene- Liede! Visu nedēļu, pat divas, varēja slidot glaunāk kā uz ezera, kā notikās negadījums, tā tika iedzītas tās "vagas" un otrā dienā dažviet (tik ne tur kur vajag, piem., līkumos!) pabārstīta smiltiņa. Saprotams, milzīgs paldies par to pašu! Tikai nez kāpēc mūsu rajonā pieņemts kaut ko darīt tikai tad, kad ir notikusi nelaime.

pirms 12 gadiem, 2009.02.04 18:51

aija

Cik musu Valsti interesanti ,atkal vainigs vaditajs , kapec nekad nav vainigs cela stavoklis ??? nekad sis jautajums netiek uzdots tiem - kurs ATBILD par cela Stavokli, vienmer visus gadijumos vainigs TIKAI vaditais , bet kadi nodokli maksati par celu maksa visi un ne mazu naudu ,! kadi celi ir Gulbene un Gulbenes rajona ? par to Gulbenes avize neraksta , Autovaditaji LAUZ savas automasinas pa tadu BEDRAINU celu ! UN pagaidam neviens nenes atbildibu pa celas stavokli ....

pirms 12 gadiem, 2009.02.04 14:45

Kriminālziņas