Burtnieku novadā apkrāpj sirmgalvi

Vakar, Burtnieku novadā, Zilākalnā par krāpnieku upuri kļuvusi kāda 79 gadus veca kundze. Sieviete zaudējusi vairāk nekā 150 eiro lielu naudas summu.

Cietusī policiju informēja, ka pēc pulksten 16:00 pie viņas dzīvokļa durvīm klauvēja divas rumāņu tautības sievietes, kuras uzsāka sarunu, it kā piedāvājot iegādāties drēbes. Sarunas laikā, iegūstot cietušās uzticēšanos, abas sievietes iekļuva dzīvoklī. Pēc nelūgto viešņu apmeklējuma sirmgalve konstatēja, ka no viņas maka ir pazudusi nauda – 152 eiro.

Pēc cietušās liecībām, šobrīd policijas rīcībā ir informācija par vienas no sieviešu pazīmēm – viņa ir aptuveni 20 gadus veca, 1,60 m gara, blondiem (krāsotiem) matiem un viņai mugurā bija oranžas krāsas virsjaka.

Policija jau iepriekš vairākkārt ir uzrunājusi iedzīvotājus un brīdinājusi par šādu krāpnieku esamību, kas ar dažādu stāstu un piedāvājumu palīdzību cenšas iegūt naudu no saviem upuriem. Par upuriem parasti tiek izvēlēti vecāka gada gājuma cilvēki, tādēļ joprojām aicinām ikvienu pabrīdināt savus vecākus, vecvecākus un izskaidrot, ka sarunās ar šādām personām nevajag iesaistīties. Tāpat policija atgādina, ka nekādā gadījumā nevajag savā mājoklī ielaist svešas personas.

Ja šādus cilvēkus sastopat, lūdzam nekavējoties informēt par to policiju pa tālruni 110, kā arī iegaumēt šo cilvēku pazīmes.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas