Dažiem bērniem un audzinātājai rodas pēkšņi veselības traucējumi

10.martā pulksten 04.45 policijā saņemts pieteikums no slimnīcas, kur nogādāti seši bērni un audzinātāja, kuriem naktī kļuvis slikti Kr.Valdemāra pamatskolas internāta guļamtelpās.

Izsauktie medicīnas darbinieki sākotnēji secinājuši, ka cietušie, iespējams, varētu būt saindējušies ar tvana gāzi (telpām ir krāsns apkure) un uzsākuši atbilstošu ārstēšanu.

 

Policija kopā ar ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciālistiem nekavējoties sāka pārbaudīt šo versiju. Tās sākotnējie rezultāti liecina, ka ugunsdrošības noteikumi un kurināšanas kārtība nav tikusi pārkāpta - nav konstatēts nekas, kas liecinātu par tvana gāzes rašanās un noplūdes iespēju.

 

Atkārtoti sazinoties ar mediķiem, noskaidrots, ka bērnu veselība ir atgūta un viņi tuvākajā laikā no slimnīcas tiks izrakstīti. Šaubu novēršanai par saslimšanas cēloņiem un galīgās diagnozes noteikšanai nozīmēti nepieciešamie izmeklējumi un analīzes.

 

Policija turpina skaidrot notikuma apstākļus un pagaidām neizslēdz iespēju, ka bērniem veselības traucējumi varētu būt radušies kādu citu iemeslu dēļ.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas