Fotokonkurss: Lielo picu no picērijas “Rodi” baudīs Gulbenes 2.vidusskolas absolvents Artūrs Haritonovs 4

Portāla www.dzirkstele.lv fotokonkursā "Izlaidumu laiks" pavisam tika iesūtīti 19 fotoattēli. Desmit redakcijas darbinieki balsoja par, viņuprāt, labāko fotoattēlu. Visvairāk - četras - balsu ieguva Gulbenes 2. vidusskolas absolventa Artūra Haritonova izlaiduma bilde. Uzvarētājs nopelnījis Lielo balvu - Lielo picu no picērijas "Rodi". Apsveicam! Piebilstams, ka pa divām balsīm katra ieguva Lauras Romanovas un Diānas Asatrjanas, pa vienai balsij - Dairas Jansones un Alīnas Dukātes fotoattēli. Paldies visiem fotokonkursa dalībniekiem! Visi foto šeit!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ģirts

Viegli no malas pamācīt :) Redz, tā nav smuki, pieklājīgi, tā nevar darīt utt. Kas slikts ārišķībās? Nav nozīmes ja citiem nepatīk, galvenais lai pašiem patīk. Ar gadiem cilvēki laikam kļūst neinteresanti ;) Patīkamas atmiņas paliks, nevis kaut kāda apjausma mistiska.

pirms 7 gadiem, 2013.07.13 01:46

absolvente 10 gadus atpakaļ

Cien., absolventi! Skatoties šīs bildes, manuprāt, jūs gribējāt izcelt savas kleitas, dekoltē,lūpiņas tūtītē saliktās, kurpju papēdi,puisi sev blakus utt., bet absolūti nevienā bildē nav "skaistas izlaidumnieces/izlaidyumnieka bildes". Tas viss nāks vēlāk -apjausma,ka esiet tikai ceļa sākumā un priekšā ejams garš ceļš. Un ar papēža augstumu tam nav nekāda sakara. Lai jums visiem veicas!

pirms 7 gadiem, 2013.07.12 09:41

. Ģirts

Manā skatījumā arī labākā bilde ;) Lai labi garšo :)

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 22:27

Kriminālziņas