Gulbenē aiztur somiņu zagļus 2

Gulbenē izskanējušas runas, ka vecāka gadagājuma iedzīvotājiem jāuzmanās, jo atkal parādījušies somiņu zagļi.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma uzsver, ka satraukumam nav pamata. Viens šāds gadījums gan esot noticis Gulbenē jūlija beigās, kad kādai sievietei izrauta no rokām somiņa, bet tur jau ir aizturētas divas personas. Vienai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, otrai – ar apcietinājumu nesaistīts drošības līdzeklis. “Tas ir atklāts. Personas ir aizturētas,” uzsver D.Jukāma un piebilst, ka Gulbenē šogad ir bijis šāds vienīgais gadījums, tāpēc “nevarētu teikt, ka ir kaut kāda tendence un ka pensionāriem būtu par kaut ko jāsatraucas”.

Savukārt pagājušās nedēļas nogalē kādas pensionāres somiņa pamesta stāvēja “Dzirksteles” kāpņu telpā. Tad, kad “Dzirksteles” darbiniece to atrada un sāka meklēt tās īpašnieci, izrādījās, ka tajā pašā laikā somiņas īpašniece jau policijā rakstīja iesniegumu par savas somiņas pazušanu. D.Jukāma norāda, ka šajā gadījumā sieviete nav apliecinājusi, ka soma būtu zagta vai izrauta no rokām. Viņa to kaut kur bija aizmirsusi un atstājusi. Sieviete pateikusies, ka soma ir atradusies, un devusies uz autobusu.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Smejos

Provinces dzīves ainiņas. Vai nav par ko citu rakstīt, ka vecas tantes aizmāršības tiek aprakstītas. Labāk apspriestu tikumības līmeni vadošiem darbiniekiem, kas viņiem ir ļoti zems!

pirms 7 gadiem, 2013.09.08 15:06

Delta

Pats/i jau arī esi no provinces, ka tā vari pateikt :) Bet nu piekrītu par tām vecajām tantēm.

pirms 7 gadiem, 2013.09.10 22:27

Kriminālziņas