Gulbenē aiztur vairākus māju apzadzējus

6. jūnijā četros naktī policijā saņemta informācija, ka iekļūts privātmājā Gulbenē Saules ielā. Mājas iemītnieki par notikušo nekavējoties informēja policiju, kas uzsāka personu meklēšanas pasākumus un netālu no notikuma vietas aizturēja divus 1991. un 1994. gadā dzimušus Gulbenes iedzīvotājus. Pie aizturētajiem atrastas nozagtās mantas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un šodien tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu abiem vīriešiem, kas jau iepriekš bijuši policijas redzeslokā un tiesāti par zādzībām.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka šī nav vienīgā māja, kurā nakts laikā "viesojušies" abi zagļi. Pirms tam viņi netraucēti izstaigājuši kādu citu privātmāju Gulbenē, kurā iekļuvuši pa ieejas durvīm, kuras mājas īpašnieki pirms došanās pie miera nebija papūlējušies aizslēgt.  

Ik gadu, iestājoties siltākam laikam, palielinās zādzību skaits no dzīvokļiem un privātmājām, kuros zagļi netraucēti iekļūst pa atvērtiem logiem, balkonu durvīm vai vienkārši atverot neaizslēgtas mājokļa durvis.

 

Atgādinājums iedzīvotājiem - pirms doties prom no mājokļa vai pirms gulētiešanas, vienmēr pārliecināties, vai visi logi un durvis ir aizvērti. Nekavējoties informējiet policiju, ja esat liecinieki aizdomīgām darbībām mājas kāpņu telpā, pie dzīvokļu logiem vai balkoniem. Nav reti gadījumi, kad kaimiņu acu priekšā pat gaišā dienas laikā no dzīvokļiem vai mājām zagļi iznes ne tikai naudu un rotaslietas, bet arī televizorus, datorus un citas liela izmēra mantas.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas