Gulbenē no pagalma nozog automašīnu 9

Šonedēļ Gulbenē, Pamatu ielā, no pagalma nozagta automašīna “Toyota Corolla Verso”. Sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uldis Pusts stāsta, ka notiek darbs pie šīs lietas, bet neko vairāk viņš pašreiz pateikt nevar.

Iepriekš bija arī informācija, ka gan Rīgas ielā, gan arī Ozolu ielā ir izsisti stikli stāvēšanai novietotām automašīnām. Cilvēki ir noraizējušies, ka šie gadījumi, iespējams, varētu būt saistīti. U.Pusts gan uzskata, ka tie neesot savstarpēji saistāmi.

“To automašīnu markas, kurām ir bojāti stikli un durvju rokturi, nav zogamo automašīnu topā. Arī tīri personīgi man šķiet, ka šie gadījumi nav saistāmi, rokraksts ir dažāds,” saka policijas pārstāvis.

“Gulbenē ir bijuši gadījumi, kad tiek mēģināts automašīnu pieteikt par nozagtu, kura, pēc tam izrādās, nemaz nav bijusi nozagta, ir bijuši strīdus gadījumi, kad kāds uzskata, ka viņam nozagta automašīna, bet patiesībā tā nemaz nav, bet tādas klasiskas automašīnu zādzības nav bijušas ļoti sen. Es domāju, ka tā ir neveiksmīga sakritība, ka iepriekš bija šie gadījumi ar automašīnu bojāšanu un pēc tam notika automašīnas zādzība.”

Taču viņš piebilst, ka konkrētāk un precīzāk pateikt, vai šie gadījumi ir saistāmi kopā vai nav, varēs tad, kad tiks noķerti vainīgie.

Jāpiebilst, ka policijā sākti kriminālprocesi arī par iepriekš minēto automašīnu bojāšanu. U.Pusts norāda, ka informācija no iedzīvotājiem, ka būtu notikuši arī citi līdzīgi gadījumi, šajās dienās policijā vairs nav saņemta.

Nozagtās automašīnas īpašnieks stāsta, ka automašīnas zādzība norisinājusies ļoti profesionāli, it neviens neko nav redzējis un nojautis. “Neviens nenāca ar lauzni zagt, viss tika droši vien nostrādāts ar elektroniku klusi un mierīgi, un tāpat mierīgi mašīna arī aizbraukusi,” piebilst cietušais.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

man arii ir verso!

Vieniigais kaa sho mashinu var aizdziit, ir tad, ja tu pedejaa laikaa esi bijis kadaa no toyota autocentriem, kur ir nokopeets vai parrakstiits mashiinas chips!

pirms 5 gadiem, 2015.11.20 15:22

ezergailis

sto pudova suriks

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 13:54

minon

drosi vien suriks nozaga tas tadas lietas darot

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 00:43

brokulis

auto ipašnieks auto var meklet jau braukt uz krieviju uz tureni dzen ta blice

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 02:02

minon

varda viktors G

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 03:03

kola

Ipasniekiem masìnas,vajadzétu saprast,nevis vérsties Gûlbenes policijá,pec palìdzìbas,jo Gúlbenes menti piesedz muguru,nevis atrisina lietaas. Un arì nebrìnaties ir jaizindé tad Netíro mentu mundieru púznis Gúlbené!!!

pirms 5 gadiem, 2015.12.10 15:25

brokulis

piekritu pilniba

pirms 5 gadiem, 2015.12.12 05:55

zinu

Menti gan jau suriku zin un viņa darbiņus,bet...kā jau Gulbenē.

pirms 5 gadiem, 2015.12.18 14:34

Kriminālziņas