IP adrese - Lielbritānijā 2

Pērnā gada nogalē kāds Gulbenes novada iedzīvotājs iekrita krāpnieku nagos. “Dzirkstele” jau rakstīja, ka viņš internetā nolūkoja preci, tad attiecīgi kādai firmai ārzemēs pārskaitīja vairākus tūkstošus eiro, bet no preces ne vēsts. Par notikušo viņš informēja arī Valsts policiju.


Vai pa šo laiku ir kaut kas noskaidrojies? Apkrāptais “Dzirkstelei” stāsta, ka jaunumu nekādu nav. “Noskaidrots, ka IP adrese ir Lielbritānijā. Bet man tas nebija jaunums,” stāsta vīrietis.


Viņš pats palaikam šai firmai raksta e-pastus, bet atbildes joprojām nesaņemot. Sekojot līdzi arī internetā, kur viņi joprojām “www.zip.lv” ievietojot savu sludinājumu. Viņš novērojis, ka sludinājums palaikam parādās un tad atkal pazūd. Viņš rosina, ka varbūt internetā mahināciju būtu mazāk, ja varētu portālos ievietot par tehniku tikai tādus sludinājumus, kuriem reāli ir valsts reģistrācijas numura zīmes, taču nav nekāda mehānisma, kā to ierobežot.


“Dzirkstele” jau rakstīja, ka arī februārī policija saņēmusi informāciju par, iespējams, kādu krāpniecisku gadījumu, kad kāds vīrietis vēlējies iegādāties traktoru. Pēc 150 eiro lielas naudas iemaksāšanas traktors tā arī neesot saņemts.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zigis

pārskaitīja vairākus tūkstošus eiro, bet no preces ne vēsts..... Pēc 150 eiro lielas naudas iemaksāšanas traktors tā arī neesot saņemts. Kaut kas te nelīmējas kopā !

pirms 6 gadiem, 2015.02.26 12:09

qqq

vajag lasīt!ARĪ februārī saņemta info par krāpniecību(no cita cilvēka)..

pirms 6 gadiem, 2015.02.27 16:41

Kriminālziņas