Izbeigts pret mūziķi Frīdenbergu sāktais kriminālprocess

Rīga, 12.febr., LETA. Izbeigts kriminālprocess pret grupas "Putnu balle" dalībnieku Valteru Frīdenbergu par mēģinājumiem destabilizēt finanšu sistēmu, aģentūrai LETA sacīja Drošības policijas (DP) priekšnieks Jānis Reiniks.

Savukārt otrajā kriminālprocesā, kas par mēģinājumiem destabilizēt finanšu sistēmu tika sākts pret Ventspils augstskolas Finanšu un grāmatvedības katedras lektoru Dmitriju Smirnovu, lēmums vēl nav pieņemts.

 

LETA jau ziņoja, ka kriminālprocess pret Frīdenbergu tika sākts pēc kādas bankas iesnieguma, ka šā gada 9.novembrī Jelgavas kultūras namā, sākot koncertu, viens no tā dalībniekiem aicināja pēc koncerta doties uz "Parex banku" un "Latvijas Krājbanku" izņemt naudu.

 

Pamatojoties uz saņemto iesniegumu, DP pagājušā gada 14.novembrī sāka kriminālprocesu par apzināti nepatiesu datu vai ziņu izplatīšanu mutvārdos, rakstveidā vai citādā veidā par Latvijas finanšu sistēmas stāvokli.

 

Savukārt Smirnovam kriminālprocesa laikā tika piemēroti divi drošības līdzekļi - sūtījumu saņemšanas adreses paziņošana un aizliegums izbraukt no valsts.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas