Izmantojot netrafarētās automašīnas konstatēti 200 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi

Rīga, 6.aug., LETA. Izmantojot speciāli aprīkotās netrafarētās automašīnas, ceļu policisti konstatējuši aptuveni 200 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. To šodien intervijā Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "900 sekundes" teica Ceļu policijas biroja priekšnieka pienākumu izpildītāja Vineta Mistre. 

Viņa stāstīja, ka bieži autovadītāji ir pārsteigti par to, ka viņu pārkāpums tiek fiksēts, jo tuvumā nav manījuši policijas automašīnu. Taču netrafarētās automašīnas ir aprīkotas ar nepieciešamo aprīkojumu un pārkāpumi tiek nofilmēti.

 

Kā ziņots, policija noskaidro, kādos apstākļos interneta vidē nonākuši saraksti ar policijas netrafarēto automašīnu valsts numura zīmēm.

 

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimane aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka šo apstākļu noskaidrošanu uzdots veikt Ekonomikas policijas pārvaldes Kibernoziegumu nodaļai.

 

Neimane uzsvēra, ka šajos sarakstos norādītie numuri pilnībā neatbilda patiesībai.

 

Aptuveni pirms divām nedēļām arī ziņu aģentūrai LETA tika nosūtīta fotogrāfija ar kādu no šīm netrafarētajām automašīnām, kurai bija redzama valsts numura zīme.

 

Jau toreiz policijā aģentūrai LETA sacīja, ka šie numuri nav slepeni un jau daudzkārt tos atļauts filmēt un fotografēt dažādos Ceļu policijas organizētos reidos.

 

Pievieno komentāru

Kriminālziņas