Limbažu policija joprojām lūdz palīdzību 91 gadu vecās Almas Laiviņas meklēšanā

Brīvdienās Limbažu policija joprojām turpināja 91 gadus vecās Almas Laviņas meklēšanas pasākumus. Pārbaudītas vēl vairākas vietas, tostarp arī kāda iedzīvotāja sniegtā informācija par viņas iespējamo atrašanās vietu Zvejniekciemā. Diemžēl meklēšanas pasākumi joprojām nav vainagojušie panākumiem un policija joprojām lūdz iedzīvotāju palīdzību. Ja ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt viņas atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt policiju pa tālruņiem 110, 26339769.

Jau vēstījām, ka sieviete šā gada 2.novembrī, ap pulksten 17:00 vakarā ar velosipēdu devusies prom no savas dzīvesvietas Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, mājām “Tauriņi”. A.Laiviņa devusies nezināmā virzienā un šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma.

Policijas rīcībā informācija par pazudušo diemžēl ir visai skopa, zināms, ka viņa ir neliela auguma - aptuveni 150 cm gara, bija ģērbusies tumšas krāsas jakā un pārvietojas ar velosipēdu. Iespējams, ar sabiedriskā transporta palīdzību, viņa devusies uz kādu citu pilsētu.

Par sievietes prombūtni policiju informēja 6.novembrī un nekavējoties tika sākti meklēšanas pasākumi, pārbaudot iespējamās sievietes atrašanās vietas.

Policijas rīcībā esošā fotogrāfija ir uzņemta pirms vairākiem gadiem, tādēļ sieviete reālajā dzīvē varētu izskatīties vecāka.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!

Pievieno komentāru

Kriminālziņas