Māsas bērna seksuālā izmantošanā apsūdzētam vīrietim draud mūža ieslodzījums 9

Vidzemes tiesas apgabala prokuratūra nodevusi Gulbenes rajona tiesai krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par māsas bērna seksuālu izmantošanu. Viņam par šādu noziegumu draud mūža ieslodzījums.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūru LETA informēja, ka apsūdzētais 2013.gada vasarā dzīvoja kopā ar savu māsu un viņas mazgadīgo bērnu. Izmantojot ģimenes emocionālās saites, vīrietis veica seksuālu vardarbību pret mazgadīgo, apmierinot savu dzimumtieksmi pretdabiskā veidā.

Vīrietis skatījies datorā seksuāla rakstura informāciju un to licis darīt arī mazgadīgajai, pēc kā lika viņai atkārtot redzēto. Apsūdzētais arī mazgadīgajai izteica draudus, lai pārvarētu viņas pretošanos.

Vīrietis savu vainu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā neatzīst.

Apsūdzētais pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 160.panta trešās daļas par vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu, ja tas izdarīts ar mazgadīgo. Par šādu noziegumu var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no desmit līdz divdesmit gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

sdfg

Kadu muza,ja vaina 100 procentigi pieradita,pie sienas!tas vairs nav cilveks un zvers ari ne.laikam jau elles izdzimums.

pirms 7 gadiem, 2014.02.26 17:40

lv

Nē, nekādu mūža ieslodzījumu - tikai pie sienas un ar dubultu šāvienu, lai neceļas! Cietumā mēs vēl te tādus uzturam un barojam par savu nodokļu naudiņu !!!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.27 20:21

kate

Pārāk ilgi nesēdēs. Tādiem cietumā kirikiri un hidrik.

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 19:57

Kriminālziņas