Naktī uz šodienu nozog traktoru, lūdzam palīdzību meklēšanā 3

Naktī no 17.jūniju uz 18.jūniju Kocēnu pagastā, "Kaijās" pagaidām nenoskaidrotas personas nozagušas traktoru MTZ – 82 (valsts numurzīme T5356LF) un piekabi (meža kaķis) Palms 122 (valsts numurzīme P 7901LV). Pašlaik traktora atrašanās vieta nav zināma, taču iespējams zagļi ar traktoru aizbraukuši Limbažu, Valmieras vai Rubenes virzienos.

Valmieras policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo traktoru ar piekabi un atsaukties ikvienu iedzīvotāju, kura rīcībā ir kāda izmeklēšanai noderīga informācija, kas ļautu policijai pēc iespējas ātrāk noskaidrot zādzības izdarītājus un nozagtā traktora atrašanās vietu.

Ja Jūs aizvadītajā naktī vai šodien esat redzējis minēto traktoru pārvietojamies pa ceļu vai zināt tā atrašanās vietu, vai jūsu rīcībā ir kāda cita būtiska informācija, kas palīdzētu policijai izmeklēšanā, lūdzam informēt, zvanot uz tālruņiem 110 vai 64201300.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

WWW

TĀ TAM SAIMNIEKAM VAJAG,JA PATS NEVAR NODROŠINĀT SAVAS MANTAS DROŠĪBU.TRAKTORS AR PIEKABI IR ĶERRA,KURU KLUSIŅĀM VAR IZSTUMT NO PAGALMA??????????PILNĪGS IDIOTISMS.VISI ŠITIE VAIMANĀTĀJI PAR NOZAGTO TEHNIKU-KAS VIŅI PAR SAIMNIEKIEM????????KĀ VAR NAKTI MIERĪGI GULĒT,JA TĀDA TEHNIKA STĀV PAMESTA LIKTEŅA VARĀ,ZINOT KRIMINIGĒNO SITUĀCIJU,KAD NE PAR KO NEVARI BŪT DROŠS.KĀ ŠĀDU ATTIEKSMI NOFORMULĒT?UN PĒC TAM BRĒC KA POLICIJA NEKO NEVAR IZDARĪT.ŠĀDIEM SAIMNIEKIEM VAJADZĒTU VĒL SODU UZLIKT PAR NEVĪŽĪGU ATTIEKSMI PRET SAVU MANTU.

pirms 6 gadiem, 2014.06.18 19:42

SĀPE

Ui,vecīt,Tu izklausies nikns. :D
Relax! Neuzvelcies tik ļoti.

pirms 6 gadiem, 2014.06.19 08:54

!!!

Kas viņiem ko uztraukties un mierīgi negulēt,eiropas naudas saņem un vēl dažādi atvieglojumi ir.

pirms 6 gadiem, 2014.06.19 11:51

Kriminālziņas