Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nobrauc no ceļa un pamet negadījuma vietu 7

25.augustā 03:00 Lizuma pagastā autoceļa Smiltene - Gulbene 35.kilometrā pagaidām nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi A4” (valsts numura zīme FO 7283) nobraucis no ceļa braucamās daļas, kur viņa vadītā automašīna apgāzusies. Pēc negadījuma vadītājs pārkāpis noteikto kārtību un atstājis notikuma vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ilze

ja lieta neaiziet lidz tiesai tad noteikti ir labs blats ar policiju !!!

pirms 7 gadiem, 2011.08.28 13:23

Zive

Pēc komentāriem spriežot, policisti savā starpā sacenšas, kuram augstāks kompetences līmenis:-D Smieklīgi!!!! Fakta būtība taču no tā nemainās?!

pirms 7 gadiem, 2011.08.26 12:54

Dace Jukāma

Kā informē satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Gunārs Pusts,
notikuma vietas apskates laikā un aptaujājot aculieciniekus, ir gūti pietiekami pierādījumi tam, ka vadītājs atstājis notikuma vietu PĀRKĀPJOT NOTEIKTO KĀRTĪBU. Pie tam automašīnā bijis pasažieris, kas, iespējams, cietis negadījumā.
Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.
Automašīna ir novietota speciālā stāvlaukumā un vēl līdz šim neviens par tās atrašanās vietu nav izrādījis interesi.

p.s. policija izsaka pateicību vērīgajiem interneta komentētājiem un vēršas pie mūžīgi neapmierinātajiem,
(kas gatavi apšaubīt policijas darbinieku kompetenci): pirms anonīmi paust neapmierinātību publiskajā telpā,
papūlēties noskaidrot notikušā apstākļus, uzdodot policijai konkrētu jautājumu e-pastā vai zvanot .
patiesā cieņā
Dace Jukāma

pirms 7 gadiem, 2011.08.26 12:28

ta nekas

KO nu par sitadu runat! Pagajsuso gadu viens nobrauca cilveku un sabojaja loti savu masinu un aizbega no notikuma vietas un Gulbenes policija nemaz nenoveda to lidz kriminaltiesai! Pat analizes uz alkoholu soferim nenonema!

pirms 7 gadiem, 2011.08.26 04:44

Ceļu satiksmes noteikumi, kuros ir noteikta kārtība:
50. Ja ceļu satiksmes negadījumā ir cietuši cilvēki vai nodarīti bojājumi trešās personas mantai (par trešās personas mantu nav uzskatāms ceļu satiksmes negadījumā iesaistītais transportlīdzeklis, kura īpašnieks nav transportlīdzekļa vadītājs), kā arī tad, ja transportlīdzekļiem radušies bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem aizliegts braukt, transportlīdzekļa vadītājs:

50.1. nekavējoties apstājas un paliek negadījuma vietā, iededz avārijas gaismas signalizāciju un uzstāda avārijas zīmi, bet, ja tas nav iespējams, citādā veidā brīdina pārējos ceļu satiksmes dalībniekus par ceļu satiksmes negadījumu;

50.2. dara visu iespējamo, lai cietušajam sniegtu pirmo palīdzību, izsauc neatliekamo medicīnisko palīdzību vai glābšanas dienestu, bet, ja tas nav iespējams, ar savu vai citu garām braucošu transportlīdzekli nogādā cietušo tuvākajā ārstniecības iestādē un pats atgriežas negadījuma vietā;

50.3. dara visu iespējamo, lai negadījuma vietā saglabātu notikuma pēdas, pieraksta aculiecinieku vārdu, uzvārdu un adresi;

50.4. par ceļu satiksmes negadījumu paziņo policijai un, ja nepieciešams, glābšanas dienestam un tālāk rīkojas pēc to norādījumiem.

pirms 7 gadiem, 2011.08.25 15:19

-

54. Ja ceļu satiksmes negadījumā ir iesaistīts tikai viens transportlīdzeklis, nav cietuši cilvēki un nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai, transportlīdzekļa vadītājs drīkst atstāt negadījuma vietu, neziņojot policijai par negadījumu.

pirms 7 gadiem, 2011.08.25 13:26

Nu, nu

Dace J......................., saki , lūdzu, kurš normatīvais akts nosaka "noteikto kārtību", ja nav neviena cietušā un nav bojāta 3. personu manta? Vai nu raksti juridiski pareizi vai neraksti nemaz..................

pirms 7 gadiem, 2011.08.25 13:17

Kriminālziņas