Pāris stundu laikā uz Latvijas ceļiem gājuši bojā jau trīs cilvēki 5

Rīga, 23.nov., LETA. Šodien jau parīs stundu laikā ceļu satiksmes negadījumos uz Latvijas ceļiem gājuši bojā trīs cilvēki.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākais inspektors Aigars Bērziņš aģentūru LETA informēja, ka ap plkst.12.25 Gulbenes rajonā, autoceļa Smiltene - Gulbene 27.kilometrā sadurās kravas automašīna "Skania" ar piekabi un vieglā automašīna "Ford Sierra".

No gūtajām traumām notikuma vietā nomira vieglās automašīnas pasažiere - 4 gadus veca meitene. Savukārt viņas māte, kura vadīja automašīnu, ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Ap plkst.13.35 Rīgas rajonā autoceļa Rīgas HES - Daugmale 5.kilometrā sadūrās automašīnas "Opel Astra" un "Dacia Logan". No gūtajām traumām notikuma vietā nomira automašīnas "Dacia Logan" pasažieris 1984.gada dzimis vīrietis.

Savukārt minētās automašīnas vadītājs ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Jau ziņots, ka plkst.11.40 Rīgā, Ludzas ielā, 1978.gadā dzimusī sieviete ar vīru gājusi par gājēju ietvi, kad pēc brīža uz tās uzbrauca automašīna "BMW" un notrieca sievieti. Cietusī no gūtajām traumām notikuma vietā mira

Policijas darbinieki lūdz autovadītājus savas mašīnas izmantot tikai svarīgos brīžos un tāpat vien nebraukāt pa ielām, savukārt gājējus, kad viņi šķērso ceļa braucamo daļu uz gājēju pārejas rēķināties ar to, ka pašlaik ir slidens ceļš un automašīna nevar apstāties tik ātri kā uz tīra asfalta.

Kā sacīja Bērziņš līdz plkst.15 Rīgā jau reģistrēti 40 ceļu satiksmes negadījumi.

Tāpat Bērziņš pastāstīja, ka autobraucējiem vajadzētu būt uzmanīgiem uz lielajiem ceļiem, jo pēc policijas rīcībā esošās informācijas vietām uz Latvijas ceļiem, sliktā laika dēļ ir avarējušas kravas automašīnas un tās gaida papildspēkus to izvilkšanai no grāvjiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Fūres brauc diezgan pieklājīgi.Salīdzinoši labi izturas pret kājām gājējiem :) Vieglajiem tomēr vajadzētu rēķināties ar to, kāda ir masa un parametri, nu nenobremzēs tik ātri!

pirms 13 gadiem, 2008.11.25 08:47

vecmāmiņa

Visdziļākā līdzjūtība bojā gājušās mmeitenītes ģimenei. Fūres u.tml. patiešām brauc ļoti agresīvi,īpaši sliktos ceļa apstākļos,to vadītāji pārliecinoši vieglos auto triec nost no ceļa.

pirms 13 gadiem, 2008.11.24 16:19

Atina

Mīļā māmiņa veseļojies ,lai Dievs dod spēku tālāk dzīvot, turies.Nav vārdu ar kuriem varētu Tevi mierināt.

pirms 13 gadiem, 2008.11.24 09:00

Elisa

Izsaku līdzjūtību visiem nelaimē cietušajiem un viņu tuviniekiem, īpaši stindzina nelaime uz Smiltenes - Gulbenes ceļa. Dziļa līdzjūtība māmiņai - turies un veseļojies!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.11.23 21:36

Kriminālziņas