Pasākuma laikā sabojā flīzes 9

Pagājušās nedēļas nogalē naktī no piektdienas uz sestdienu, kad Gulbenes kultūras namā notika vienas no pilsētas skolām 9.klašu izlaiduma svinības un pēc tam pasākums, tika sabojātas flīzes uzbraucamajam invalīdu celiņam. Materiālie zaudējumi tiek lēsti 200 latu apmērā.

Gulbenes kultūras nama direktors Egons Kliesmets "Dzirkstelei" stāsta, ka pēc trijiem naktī uzbraucamajam invalīdu celiņam tika sapostīta apmales mala. Tika izsaukta arī policija, un ir iesniegts iesniegums par šo faktu.

 

"Ir sabojātas trīs akmens plāksnes. Viena šāda plāksne ir pusmetru plata un metru gara. Tā apmēram maksā no 30 līdz 50 latiem. Protams, vēl jāpierēķina klāt arī darbs. Ja atradīs, kas ir vainīgs, tad, protams, šī naudas summa tiks no viņa arī piedzīta, bet, ja nē, tad zaudējumi būs jāsedz no sava budžeta," saka E.Kliesmets.


Kultūras nama direktors stāsta, lai arī pasākumos kārtību skatās apsargs, katram klāt piestāvēt nav iespējams. Kultūras namā ir bijuši gadījumi, kad nakts pasākumu laikā arī tualešu telpā tiek kaut kas salauzts.


Arī ēkai Ābeļu ielā numur 4, kur atrodas Ābeļu aptieka un frizētava, nesen tika nokrāsota fasāde. Diemžēl uzreiz uzradās ķēpātāji, kuri tikko nokrāsoto fasādi pacentās apzīmēt.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Tieši tā, bērni savas tiesības zina, bet pienākumus ne... Stulbeņi no tādiem vien iznāk!

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 17:12

Lapsiņa

Tā bojāšana un apgānīšana notiek ne tikai Gulbenē, bet arī pagastos.Piemēram Jaungulbenē uzcēla estrādi, protams līdz galam nenobeidza, bet mūsu vietējo iedzīvotāju bērni drīz vien sāka postīt. Apkrāsoja, izsita stiklus, jumtam izsita stabus, lai jumts nogāžas. Labi, ka laikus stabus atlika vietā, tad jumts nenogāzās. Viens gan jumta stabs joprojām peld tuvējā dīķī.Tāpat arī autobusu pieturu Jaungulbenes centrā sabojāja. Redz pie kā ir novedušas jauniešu tiesības, kuras tika un tiek sludinātas ik uz soļa, bet par pienākumiem neko nezina.

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 09:04

"psihologs"

"Nu, nevajag liegt jaunatnei izpausties da-jebkādā veidā un jāmēģina viņus saprast - grūta bērnība utt."
P.S. - Vai tad šāda nostādne nav par iemeslu tam, cik tālu esam nonākuši?

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 08:10

to hm

drīzāk jau gulbenieši...viņi tādi nabadzīgāki...

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 00:54

sa

Divu pirkstu pier'ites...vair'ak v'ardu vinji sava muzjinja vel nav nopelnijusi.

pirms 11 gadiem, 2009.06.15 22:57

fuj!

Mjā...Gulbenē daudziem neko nevajaga, tikai bļauj ,ka neko nedara, bet kā izdara tā visu sabojā. Svētdien ejot caur Baltās pils parku atkal palika skumji.... kāds taču to visu dara, lai gulbenieši varētu teikt - jā, mums ir! Bet kādam paceļas roka sasist laternas, pat izgāzt ....nu tādi kā mucā auguši mežonīši!

pirms 11 gadiem, 2009.06.15 22:48

nb

Cik zemniski un neaptēsti cilvēki ir tie postītāji....

pirms 11 gadiem, 2009.06.15 19:07

Kriminālziņas