Pie veikala uzbrauc gājējai 5

27.oktobrī pulksten 11.20 1957.gadā dzimis Jaungulbenes pagasta iedzīvotājs, ar automašīnu "Audi A6 Avant" atpakaļgaitā izbraucot no stāvlaukuma pie veikala "Top" Gulbenē, Rīgas ielā 71, nepārliecinājās par situācijas drošību un uzbrauca gājējai - 1961. gadā dzimušai sievietei, kura šķērsoja ielu.

Cietusī guva galvas un labās rokas sasitumus; viņai sniegta medicīniskā palīdzība slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

 

Lēmums lietā būs atkarīgs no cietušajai nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpes un viņas pašas viedokļa par notikušo.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

arī šoferis

gājēji nu nekad nav vainīgi....vienmēr tik vaina tiek novelta uz šoferiem.Pati esmu šoferis,un par gājējiem(lielāko daļu)nevaru teikt neko labu.Viņiem arī vajadzētu pamācīties ceļu satiksmes noteikumus.Un pie TOP veikala Rīgas ielā,vispār NAV PĀRSKATĀMS,NAV KĀRTĪGI APGAISMOTS,un šinī tumšā laikā NEVAR redzēt vai kāds iznirs pēkšņi no tumsas melnā.Un vai tiešām jāvelkas garām mašīnu aizmugurēm,ja redz,ka auto ir iedarbināts.Var taču apstāties un pats arī būt uzmanīgāks.Gājēju pārejas arī ir ĻOTI,ĻOTI slikti apgaismotas.Ir pat tādi gudrinieki kuri ar velosipētu vālē pāri gājēju pārejai.Un ko atkal šofeis vainīgs.
Šeit raksti vai neraksti-neviens jau neņems galvā to,ko mēs rakstām.
Klaču forums-un rakstam priekš kaķiem.....skumīgi....

pirms 13 gadiem, 2008.11.02 23:26

šoferis

Arī uz gājēju pārejām gājējiem vajadzētu uzmanīgākiem, it sevišķi, ja iela ir slidena. Pirms gada kad uzkrita pirmais sniegs, vienam gandrīz uzbraucu. Gāja jauneklis pa ietvi un pie gājēju pārejas 90 grādos nepaskatoties dragā pāri. Nobremzēt vairs nebija iespējams, kaut kā izdevās izmanevrēt uzbraucot uz trotuāra.Ja uzbrauktu viņam, droši, ka es būtu vainīgs.

pirms 13 gadiem, 2008.11.02 13:07

vadītāja

Nu neskatās tie gājēji, galīgi nemaz, kur šķērso ielu.Cits liekas aizver acis un dodās pāri ielai ,tā vien grib lai nobrauc.

pirms 13 gadiem, 2008.10.30 10:23

0000

Gājējam vienmēr ir taisnība kamēr īņš ir dzīvs. Tādēļ lai par to padomā visi gājēji kas šķērso ielu kur nav pārejas, jo šoferis jau arī var neievērot. Sakot no savas pieredzes mani kaitina tās tantukas kuras velkas ielai pāri ar domu gan jau neuzbrauks gan jau piebremzēs

pirms 13 gadiem, 2008.10.30 08:35

Top Rīgas ielā 71 gan neatrodās,tad tas būtu pirms sliedēm kreisajā pusē!!!Tad nu gan policijā raksta pareizās adreses

pirms 13 gadiem, 2008.10.29 16:05

Kriminālziņas