Pilsētas svētku laikā piekauj lizumnieti 26

28.jūlijā pulksten 12:20 saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka trijos naktī Gulbenes stadionā pilsētas svētku laikā pagaidām nenoskaidrota persona piekāvusi 1986. gadā dzimušu Lizuma pagasta iedzīvotāju. Vīrietis ar vairākām nopietnām traumām ievietots ārstniecības iestādē.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

labrit!

es ari visu veeroju un nelaavu iejaukties klasesbiedram... :(

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 04:59

sveiki

nu tagad ja Melnis nesabisies un bus gudrs,tad no Ranka dabus naudu

pirms 7 gadiem, 2013.07.30 22:24

sveiki

Rinalds Ranka pastradajis! veselibu un atru atveseļošanos Dainim!

pirms 7 gadiem, 2013.07.30 20:05

to ma

steroidus rijot skapi uzfumpēt var katrs, bet smadzeņu ir tik cik dieviņš devis, diemžēl ne visiem ir paveicies

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 19:32

puf

Latvijas tiesu sistēma ir tik vāja kad nositot cilvēku, dabūsi nosacīto..

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 14:13

Daiņa māsa

Piekrītu tam, kas šeit rakstīts par Ranku! Protams, ne jau mums viņu tagad nomētāt ar akmeņiem, tas pats par sevi notiks - tā dabā ir iekārtots! Ļoti ceru, ka Ranka palasīs vai painteresēsies pie ārstiem, kas var notikt ar cilvēku, ja tik stipri iesit pa galvu (ausi) un NEKAD dzīvē tā vairs nerīkosies, lai pats sev un saviem tuviniekiem neradītu liekas problēmas! Mūsu ģimenei viņš tādas radīja!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 12:13

KO

tu un runā par cilvēciskām normām? hah, pati iemācies uzvesties labāk

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 17:40

faak

pilnigi piekritu,ka ranku vajag vienreiz sodit!sitada visautlautiba nav normala!!jau sen visiem izbesijis!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 11:37

Agne

Tu gan labi zini, kā es izskatos :D Ieraudzītu mani un apkristu no mana resnuma :D Ja godīgi neiešu te taisnoties, kāda nozīme ar tukšu cilvēku diskutēt.. Vienīgais, ko vēlējos teikt, ka cilvēkiem cilvēkos jādzīvo saskaņā ar cilvēciskām normām, nevis dzīvnieciskām :( Žēl Rinalda tuvinieku... :( Ceru, ka kādreiz dzīvē tomēr mainīsies... :( Lai veicas!

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 09:12

ma

tak Agne ko tu te vispar raksti. Saprotu ka tev skauz vai kaa, ka tu esi resna un nekad nespeesi darit to ko Rinalds. aizej labaak paskrien vai patreneejies un tad tu sapratisi ka tie muskuli rodaas, nevis raksti te par steroiidiem. vari turpinaat riit savas bulcinas un pienemties vel par kadiem 10 kg.
ir bijis konflikts, tatad bijis, kada tev tur dala

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 00:54

mit

piekrītu,ka nav jēgas.viņš toč nav tas,kas mainīsies no šitiem komentāriem!jēgas nekādas.to ka viņš ir trusis,tas jau izsenis zināms!nabaga meitene,kura apprecējusi tādu!jūtu līdzi.katrā ziņā viņam pašam izlemt kādu galu ņems,jo ja tā turpinās,skaidri taču zināms,ka labu galu neviens no tādiem neliešiem neņem.katrs pats savas laimes kalējs un katrs pats savu laimi vai nelaimi pelna.labāk taču dzīvot tā,lai tevi apbrīno un piemin labiem vārdiem,nevis izcelties ar ko sliktu.
liekaties mierā tauta!katrs saņems pēc nopelniem!kāda jums daļa gar to,ko viņš sit vai nesit!pienāks arī viņa paša kārta ciest!un tad sāpēs par visiem kuriem ir pāri darījis un par katru trīskārši!Debesu tēvs nav mazais bērns.

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 20:51

da ladna

jusu raudoso komentaru del Ranka uz labo pusi nemainisies. Ejat pačīkstat viņa vecakiem uz pleca
bezsakars domrakstu garuma

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 20:37

TIM

piekritu,ka rinim ir pedejais laiks mainities.ta tiesam nedrikst.vinu saks cienit tikai tad,kad vins mainisies uz labo pusi,jo nu jau sak iet par talu.patiesiba jau sen ir par talu aizgajis.
atru atveselosanos tam calim,kas slimnica!nezinu,ka tur bijis, jo pats nebiju,bet zinot rini vins tocna nav bez vainas.vienmer kada problema sanak.

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 20:26

Agne

Atbildētāj! Kā gan lai iet aci pret aci nokārto to, kas sasāpējies? Tur jau tā lieta, ka tas lizumietis gāja aci pret aci nokārtot to,kas , acīmredzot, bija sasāpējies - tad Rinalds nebija nekāds varonis, jo negāja aci pret aci!!! Bet vēlāk ar draugiem no muguras piegāja. Vai tas ir varonīgi?? Ja Rinalds nebūtu tāds, es labprāt ietu aci pret aci parunāt - patiesībā jau sen esmu vēlējusies.. Jo nedrīkst tā kā viņš darīties. Tas nav smuki. Es viņu "neapdiršu", ja godīgi, zinu viņu un viņa ģimeni jau daudzus gadus.. Vienkārši agrāk viņš bija ļoti jauks puisis - nesaprotu pa kuro laiku viņš tā izmainījās un kļuva par nevēlamu pats savā dzimtajā pilsētā. Vēlētos patiešām ar viņu parunāt, jo viņam taču tagad ir sieva un mazulis - vai tad tas nav pietiekoši, lai mainītu savi uz labo pusi un pieaugtu un beigtu strādāt muļķības? Viņam vajadzētu iet atpūsties kopā ar savu ģimeni nevis jauniem "sētas" puikām, kuriem nav nekā; - ne ģimeņu, ne īstas dzīves. Rinaldam ir jāmainās un jābeidz pašam savā pilsētā bojāt gaisu - vēl jo vairāk tagad, kad ir tēvs, jo kā zināms un pierādījies, ka tieši bērni ir tie, kuriem vissmagāk nākas maksāt par savu vecāku grēkiem. Mainies lūdzu un esi cilvēks. Iemācies solīdi atpūsties un netraucēt to darīt citiem. :(

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 18:50

Cheis

pilniigi piekriitu agnei. es ari redzeju situaciju, ka rinalds visu vakaru visiem seejaas klaat un bojaaja sveetkus.kamer nebija vins gulbenee,tikmeer viss bija super. es gan neredzeeju konkreeto situaaciju, bet ticu,ka viss notika tiesi taa,kaa agne raksta.galvenais, ka beidzot visi citi muusu kaushlji pilseetaa beidzot ir pieaugushi un beigushi vaariit ziepes,tad tagad uzrodas atkal viens puishelis, kuram veel taalu liidz pieaugshanai savaa praatinjaa..ja cilveks nemaak tuseet,labaak lai nelien laukaa no maajas.nez vai shitaads viirietis buus par paraugu savam beernam!nokauneeties.

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 17:14

Kriminālziņas