Policija aicina atsaukties attēlos redzamo mantu īpašniekus

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no Zemgales reģiona izmeklēšanas laikā vairākos kriminālprocesos aizturējusi trīs personas un veikusi kratīšanu kādā adresē, kurā atrasti un izņemti vairāki desmiti mantu, kas, iespējams, ir zagtas.


Starp izņemtajām mantām ir visdažādākie darba un celtniecības instrumenti (skrūvgriežņu komplekti, slīpmašīnas, urbjmašīnas un citi), vairāki motorzāģi, nozagtu automašīnu detaļas, riepas un citi priekšmeti (skatīt arī šeit).


Policija aicina iedzīvotājus, kas cietuši no citu personu noziedzīgām darbībām, rūpīgi aplūkot attēlos redzamās mantas un gadījumā, ja atpazīstat tās kā savu īpašumu, atkārtoti vērsties policijas iecirknī, kurā rakstījāt iesniegumu par zādzību vai zvanīt 25958075.


Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, zādzības notikušas ilgākā laika posmā un visā Latvijas teritorijā. Aizturētās personas zagušas gan automašīnas, gan dažādas mantas no automašīnām, garāžām, šķūņiem, māju pagalmiem.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas