Policija aicina uzmanīties no krāpniekiem! 4

Gan Vidzemē, gan citviet Latvijā parādījušies krāpšanas gadījumi, kad pagaidām nenoskaidrotas persona, personu grupa, uzdodoties par Latvenergo darbiniekiem, iekļūst cilvēku dzīvesvietās un, iemantojot uzticēšanos, izkrāpj naudu vai, novēršot uzmanību, nozog naudu vai citas vērtīgas mantas.

Šodien šāds gadījums reģistrēts Druvienas pagastā, kad divas sievietes uzdevušās par Latvenergo darbiniecēm, iekļuvušas dzīvesvietā pie kādas sirmgalves un, novēršot uzmanību, nozagušas naudu. Par līdzīgu gadījumu saņemta informācija arī Mārsnēnu pagastā, kad kāda īpašumā ieradusies krievu valodā runājoša sieviete, kura uzdevusies par Latvenergo darbinieci. Kā vizītes mērķi minot transformatora nomaiņu pagastā, sākusi aizpildīt dokumentu. Pēc tam, iespējams, lai izkrāptu naudu, lūgusi samainīt 200 eiro, taču kundze nav piekritusi un sieviete devusies projām.

Reģistrētie gadījumi liecina par to, ka krāpnieki par saviem upuriem izvēlas vecāka gada gājuma cilvēkus, tādēļ policija aicina būt modriem un nekādā gadījumā neielaist savā dzīvesvietā svešas personas.

Saskaroties ar šādām personā, lūdzam piefiksēt šo personu transportlīdzekļu numurus, personu individuālās pazīmes un par šiem gadījumiem nekavējoties ziņot policijai pa tālruni 110.

Policija aicina sniegt informāciju arī tos iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par šādiem gadījumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Realists

KO Jús tur liekat,uzmaníties Gulbenes policija,iedzìvotájiem no krápniekiem,dzívi daudz piemeru vairáki desmitiem iesniegumu,bet jús neká,nedarat,gluzi otradák vel sadarbojaties ar krapniekiem un palidzat viniem dzést pédas,tadi ir Gulbenes mundiera nesataji...@..

pirms 5 gadiem, 2015.12.12 09:11

ainis

Pilnìbá piekrìtu,tad Gulbenes skudru púznis mentené,bútu japaretin

pirms 5 gadiem, 2015.12.12 09:38

Policija

Raxstàt nebaidáties,konkrétâk ar to policistu uzvardiem,kuri smuguléjás,un deldé valsts formas

pirms 5 gadiem, 2015.12.12 11:26

te

Pāris dienas atpakaļ šie pieminētie krāpnieki bij ieradušies Daukstēs pie viena pensionāra ,it kā atmaksāt pārmaksāto elektrību ,bet saimnieks pēdējā brīdī sapratis ,ka nau kaut kas riktīgi,numuru nevarējis pierakstīt, jo aizsmērēts ar dubļiem .

pirms 5 gadiem, 2015.12.14 17:11

Kriminālziņas