Policija lūdz iedzīvotājus palīdzēt meklēt bezvēsts pazudušu vīrieti

Valmieras policijas iecirknī 12. maijā saņemta informācija, ka naktī no 10. un 11. maiju Valmierā pie Gaujas netālu no Valmieras Mūzikas skolas bez vēsts pazudis 1984. gadā dzimis Siguldas iedzīvotājs Klāvs Bedrītis. Valmierā vīrietis viesojies kopā ar draugiem no Rīgas un Siguldas un pēc bāra apmeklējuma kopā ar vairākiem paziņām devušies Gaujas virzienā. Pēdējo reizi vīrietis redzēts 11.maijā ap četriem no rīta netālu no Gaujas.

Valmieras policijas darbinieki uzsākuši vīrieša meklēšanas pasākumus, pārmeklējot tuvāko apkārtni un Gaujas krastus, diemžēl līdz šim meklēšana noritējusi bez rezultātiem. Policija aicina iedzīvotājus rūpīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un gadījumā, ja jums ir informācija, kas varētu palīdzēt nokaidrot vīrieša atrašanās vietu, lūgums zvanīt 110, 64201300, 64201354 vai 64201304 vai vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Vīrieša pazīmes: vidējas miesasbūves, augums 193 cm, bija ģērbies gaiši zilā kreklā ar rozā un gaiši zilām vertikālām svītrām, melnā žaketē, melnas krāsas uzvalka biksēs, kājās mokasīni (krāsa nav zināma). (Fotogrāfijā vīrietis redzams pases bildē, tagad vīrietis ir bez ūsām un bārdas).

Jau iepriekš pateicamies par sadarbību!

Pievieno komentāru

Kriminālziņas