Policija noskaidro vadītāju, kurš pēc riteņbraucēja notriekšanas atstājis negadījuma vietu

Vakar, 12.oktobrī, Valmieras policija noskaidrojusi un aizturējusi vadītāju, kurš 11.oktobrī Brenguļu pagastā, autoceļa Valmiera – Brenguļi – Bikseja 1.kilometrā, uzbrauca 1958.gadā dzimušam velosipēdistam, kurš guva traumas. Vadītājs notikuma vietu atstāja, neziņojot policijai.

Aizturēts ir kāds 1990.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā par braukšanu reibumā. Policijā sākts kriminālproces pēc Krimināllikuma XXI nodaļas „Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību“ un vadītājam var draudēt pat vairāki gadi ieslodzījumā.

Policija pateicas iedzīvotājiem un plašsaziņas līdzekļiem par palīdzību, sniedzot informāciju!

Šis ir jau otrais gadījums pēdējo nedēļu laikā, kad automašīnas vadītājs atstājis notikuma vietu pēc negadījuma ar cietušajiem.

Jau vēstījām, ka līdzīgs gadījums notika septembra beigās pie Brenguļu alusdārza, kad pēc uzbraukšanas gājējai vadītājs atstāja notikuma vietu. Policija vērš ikviena uzmanību, ka šāda rīcība tikai pastiprina atbildību. Tā, piemēram, situācijā, kad autovadītājs pat nav bijis vainīgs ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā un to izraisījis otrs satiksmes dalībnieks, kas cietis, negadījuma vietas atstāšana un cietušā atstāšana bezpalīdzīgā stāvoklī var draudēt ar reālu cietumsodu. Policija aicina būt atbildīgiem, ievērot ceļu satiksmes noteikumus un sargāt savu un citu veselību un dzīvību.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas