Policija skaidros nāves iemeslus 6

Gulbenes rajona Policijas pārvalde sākusi kriminālprocesu par 12 gadus vecā Kaspara Dreimaņa nāves faktu. "Dzirkstelei" to apstiprina Gulbenes rajona prokuratūrā.

Kriminālprocess 26.maijā sākts par ārstniecības personas profesionālo pienākumu nepienācīga pildīšana, ja tas bijis par iemeslu cietušā nāvei. Likums par šādu nodarījumu paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, atņemot tiesības nodarboties ar ārstniecību uz laiku līdz pieciem gadiem.

 

Zēns gāja bojā janvāra sākumā pēc tam, kad slēpojot bija kritis un sasitis kāju. Sākotnēji šķietami vieglā trauma dažu dienu laikā izraisīja asins saindēšanos, un pēc sešām dienām viņš nomira Gulbenes slimnīcas Reanimācijas nodaļā, jo palīdzēt vairs nespēja arī Katastrofu centra mediķi.

 

Kaspara māte Maiga Dreimane vērsās Veselības inspekcijā, kura izvērtēja mediķu darbu un diviem Gulbenes slimnīcas ārstiem piemēroja naudas sodu 100 latus katram.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

zaiga

dakteri vienmer ka parasti nebus vainigi , jo ĻOTI šaubos par Gulbenes prokuraturu KA bus godiga izmeklešana , , tad rodas jautajums kapec puika nomira ? taPec ka nebija sniegta profisionala mediciniska palidziba no GULBENES DAKTERIEM ! ka parasti Gulbenes dakteri NEKO NESAPROT ! VINIEM vis VIENALGA DZIVOS cilveks -VAI NEDZIVOS CILVEKS , galu gala kurs atbildes par šo nolaidibu , cik vel gadijumus tadus bus .. ja Gulbenes musu dakteri nepilda , nemak vai nesaprot savus pienakumus -TAD LAI IET STRADAT CITUR kur NAU TADAS ATBILDIBAS !

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 19:06

liga

protams ja bernam butu sniegta - efektiga pirma palidziba jau GULBENES slimnica no -Gulbenes dakteriem tads - NOTIKUMS AR BERNU NAVI NENOTIKTU esmu parliecinata , jo saskaros pati ar dakteru cietsirdibu pret 2 menesi bernu - bez naudas dakteris pat nepiegaja - tas bija RIGA , ŠAUSMAS KAS NOTIEK ! KAUNS par TADIEM dakteriem !

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 18:03

lasītāja

kas tad ir simts lati salīdzinājumā ar bērna dzīvību...

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 20:50

pacients

Kauns Gulbenes slimnīcas ārstiem par paviršību un nolaidību!!!Tad varbūt ir vērts slēgt slimnīcu...jo tiešām musu tā saucamie ārsti var dakterēt tikai LOPUS!!!!
Žēl visus, kuri ir cietuši no ārstu bezatbildības!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 17:12

iedz

varu pateikt tikai vienu - ka GULBENES dakteri slimnica ir PAVIRŠI , jo daudz zin u tadus gagijumus tieši gulbene ,,

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 20:47

Kriminālziņas