Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pusaudze patvaļīgi atstāj skolu

29.septembrī policijā saņemts iesniegums, ka Jaungulbenes pagasta Adulienā Sveķu internātskolu patvaļīgi atstājusi 13 gadus veca audzēkne.

Sakarā ar notikušo, ņemot vērā satraucošos piemērus par bērnu pazušanu mūsu valstī, nekavējoties tika uzsāks kriminālprocess un veikti meklēšanas pasākumi.

 

Patlaban klaidone ir atgriezusies, par laimi - sveika un vesela.

 

Policijas darbinieki, pārbaudot viņas prombūtnes iemeslus, sastapās ar meitenes agresīvi izaicinošu attieksmi ("Kur gribu, tur eju, un nevienam par to nav nekādas daļas!"), kas, iespējams, bija viņas psiholoģisko īpatnību izpausmes rezultāts.

 

Tūlīt pēc sarunas policijā viņa iestādi atstāja un atkal devās nevienam nezināmā virzienā. Šādos gadījumos policijas darbinieku pienākums nav nodrošināt likumpārkāpēju nepārtrauktu uzraudzību un sekošanu tiem - bērnu uzraudzība un ietekmēšana pamatos joprojām atstāta vecāku ziņā.

 

Policijas rīcībā ir informācija, ka arī meitenes māte savulaik raksturojusies ar pretlikumisku uzvedību. Policijas darbinieki ieteiks konsultēt meiteni pie attiecīga profila speciālistiem.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas