Pusaudze skolā piesavinās dažādas mantas 7

Turpinot pārbaudi par mobilā telefona zādzību Ozolkalna pamatskolā, policijas darbinieki noskaidrojuši, ka tajā iesaistītā 12 gadus vecā meitene šā gada februārī skolas sporta zālē nozagusi arī treniņtērpa bikses 6 latu vērtībā un ģērbtuvē - sporta apģērbu un citas mantas par kopējo summu 27 lati un 40 santīmi. Nepilngadīgo lietu inspekcijas darbinieki sagatavojuši materiālus tiesai, lai varētu piemērot audzinoša rakstura piespiedu līdzekļus.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

waste conveiyor

no malas....Es neesmu agresīvs (ja tu mani pazītu,tad tev par saviem vārdiem būtu kauns),es vienkārši nesaprotu,kā "mirdza" var tik kategoriski apgalvot,ka tai meitenei ir attaisnojoši iemesli tā rīkoties .Ja viņa zin visas nianses šim notikumam un var zvērēt,ka bērns to darīja tādēļ lai iemainītu mantas pret pārtiku un tamlīdzīgi,es to īpaši nenosodu,bet nezinot visus sīkumus,uzskatu,ka nav pareizi attaisnot tadu rīcību.

pirms 11 gadiem, 2009.03.15 07:22

no malas

waste conveiyor - nevajag būt tik agresivam ! un nervozet ! mirdza noteikti ir labs cilveks un vis ! un tas ir labi !

pirms 11 gadiem, 2009.03.14 21:52

waste conveiyor

mirdzai....pēc tevis teiktā,katram,kuram kaut ko gribās un to nevar atļauties ir jāiet zagt????? nesaprotu tavu domu gājienu...es uzskatu,ka par to ,lai bērns būtu paēdis un nezagtu ir jādomā vecākiem.Ak jā ,un vai tu nepadomāji par to,ka tā meitene varbūt ir apzagusi tādu pašu bērnu,kuram arī dzīvē neiet viegli un viņam tas treniņtērps bija vienīgais,un vecāki kādu laiku nevarēs atļauties viņam nopirkt jaunu. ( varu piebilst,ka arī man ir dzīvē gadījies pieredzēt badu ,bet es tādēļ neesmu gājis zagt)

pirms 11 gadiem, 2009.03.14 16:52

mirdza

ja, ja protams neviens nesaka ka labi ir zagt ! bez šaubam policijai ir kautkada pieredze ! bet jus vienkarši neredzat ka bija agrak un ka ir tagad skolas Ednica ka berni nevar atļauties paest labi , perk visletako etdienu citi perk tikai maizi ar teju ,un var pamanit ka berns skatas blakus škivi ka klasses biedrim palika edieni un tos viņš aped jo grib vel esti , un ja gimenei 2 vai 3 berni gimene tad ko teiksiet ka dzivot ? ka bernam paskaidrot ka vajag esti mazak vai vispar nav naudas pusdienam , citi to nesaprot jo viniem 1 berns vai vispar nau bernu , jaskatas no malas ari ar saprašanu kungi un kunzes, viegli runat no malas vienmier izskatas savadak vienkaršak ,kamer pats ar to nesaskaries ! AR cieņu ...

pirms 11 gadiem, 2009.03.14 13:46

waste conveiyor

tik tiešam,kādēļ nezog maizi,vai desu,protams arī tas nav labi,bet to var saprast.Ir dzirdēts par gadījumiem (tepat Gulbenes rajonā),kad bērns lūdz naudu sakot,ka nav ko ēst,bet kad cilvēks pasaka - ejam uz veikalu es tev nopirkšu pārtiku - viņam atbild "ej tu bekot ar savu pārtiku " , tad uzreiz ir saprotams,ka naudu vajag alkoholam,cigaretēm,u.t.t.

pirms 11 gadiem, 2009.03.14 09:58

Gaidis Eglītis

Mirdza, tas ir skaidrs katram. Bet policijas pieredze rāda, ka pārsvarā vieni un tie paši (paaudzēm) ir zaguši neskatoties uz "laikiem" un "dzīves grūtumiem" - vienīgi tagad ir sabiedriski pieņamamāks attaisnojums (gandrīz vai varoņi, kas ar zagšanu cīnās pret dzīves grūtībām)
Un, nezin kāpēc, nezog, piemēram, maizi. Uz ietvēm nomestas pusapēstas bulciņas arī šajos "grūtajos laikos" tiek redzētas šad un tad.

pirms 11 gadiem, 2009.03.14 08:46

Kriminālziņas