Rankas pagasta "Lācītēs" šauj; aizdomās par zādzību aiztur vīrieti (papildināts) 8

Rankas pagastu pirmdienas vakarā satricinājuši šāvieni - bijusi apšaude starp policiju un pagaidām nezināmām personām, kriminālziņās vēsta portāls Delfi.

Pirmdienas vakarā starp policiju un nezināmām personām pie viesu nama "Lācītes" Rankas pagasta notikusi apšaude, portālam Delfi pavēstīja notikušā aculiecinieks.

Valsts policijā portālam Delfi informēja, ka Vidzemes reģiona kriminālpolicijas darbinieki pirmdienas vakarā veikuši aizturēšanas darbības Rankas pagastā pie viesu nama. Aizturot policisti izmantojuši dienesta ieroci un bijis viens brīdinājuma šāviens gaisā.


Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse apstiprina, ka Vidzemes reģiona pārvaldes kriminālpolicisti vakar, 14.decembrī, Rankas pagastā aizdomās par zādzības izdarīšanu no kādas privātmājas Lizuma pagastā aizturēja jau iepriekš ar likumu konfliktā nonākušu 1992.gadā dzimušu vīrieti.

Viņa stāsta, ka 14.decembra pēcpusdienā policijā tika saņemta informācija par zādzības faktu no kāda īpašuma Lizuma pagastā, kur, izsitot mājas verandas durvis, iekļūts telpās un nozagts motorzāģis Erman.

"Policisti nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un jau pēc neilga laika vīrieti pārsteidza Rankas pagastā. Mēģinot izvairīties no atbildības, aizdomās turamā persona nepakļāvās policijai un uzsāka bēgšanu. Lai novērstu personas aizbēgšanu un ievērojot drošības normas, policisti pieņēma lēmumu ar dienesta ieroci raidīt gaisā brīdinājuma šāvienus, taču vīrietis tos ignorēja un turpināja bēgšanu. 1992.gadā dzimušā vīrieša centieni izvairīties no atbildības nevainagojās panākumiem, un jau pēc neilga laika policisti viņu aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Tuvākajā laikā lems par drošības līdzekļa piemērošanu," atklāj S.Virse.

S.Virse norāda, ka par zādzību policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas “Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kriminālpolicija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu aizdomās turamās personas saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Fedja

..... pavēstīja notikušā aculiecinieks. Pavēstīja viņš vienīgi to, ka neko nejēdz. Brīdinājuma šāviens nav nekāda apšaude :D

pirms 5 gadiem, 2015.12.15 11:07

imant

Gudrais tu esi , bet labak lai nebutu ne šavi enu ne tas nelaimes kas mums te nak un gaidama .

pirms 5 gadiem, 2015.12.15 11:38

....

Vai Fedja tur bija un skaitija tos švienus ?

pirms 5 gadiem, 2015.12.15 14:07

i m

Un kas tad tas ir ka nešaviens ? vai skabais gurķis parplisa. Fedja varonis grib varoņdarbus .

pirms 5 gadiem, 2015.12.16 20:01

Fedja

Fedja negrib neko, tomēr tiek taisīta sensācija no nekā......... Iedomājieties, kā aculiecinieks mājās stāsta "biju klāt apšaudē". Neteiks taču, ka "dzirdēju brīdinājuma šāvienu" :D

pirms 5 gadiem, 2015.12.17 09:05

...

Un tie reklamisti nupat laikam viņiem gals klat JAAA tik kkas interesantc vai par valdibu vako tulitas viņi pirmie baž savas reklamas lai viņu lasitu , dievs naciet pie prata un beidziet terorizet tautu bez jusiem te bus papilnam ko lasit

pirms 5 gadiem, 2015.12.15 11:45

Izmekletājs

Vajadzētu varoņa vārdu uzzinat.Vai tik tas nebija pilsnenieks?Varbūt kadam ir info?

pirms 5 gadiem, 2016.01.05 15:09

Kriminālziņas