Saistībā ar slepkavībām Valmierā policija meklē divas personas

Valmierā Valsts policijas darbinieki atrada divu vīriešu līķus ar vardarbīgas nāves pazīmēm.  Izmeklēšanas ietvaros policija šobrīd meklē divas personas un aicina atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par šo personu atrašanās vietu.

17.jūlija vakarā policija saņēma izsaukumu uz Valmieras pilsētas kapiem, kur bija atrasts kāda 1960. gadā dzimuša vīrieša līķis. Notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka līķim ir vardarbīgas nāves pazīmes un uzreiz tika uzsākts kriminālprocess. Veicot operatīvās darbības pāris simtu metru attālumā kādā pamestā saimniecības ēkā policisti atrada vēl viena vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka otrs vīrietis dzimis 1959.gadā, abi upuri bijuši bezpajumtnieki.

Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess un saistībā ar šiem notikumiem Valsts policija meklē divus vīriešus – 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu. Ikvienu, kam ir kāda informācija attēlos redzamo vīriešu atrašanās vietu, policija aicina ziņot, zvanot 64201300 vai 110.


Šobrīd izmeklēšanas pamatversija liecina, ka starp upuriem un meklēšanā esošajiem vīriešiem iepriekš bija izcēlies savstarpējs konflikts.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas