Skolā uzvedas huligāniski 9

3.martā uzsākts kriminālprocess par kāda audzēkņa huligāniskas rīcības faktu Ozolkalna pamatskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

katrina

var saprast gan vienu pusi gan otru , Redzeju visu par latvijas televiziju- un varu secinat tikai to ka ar berniem jamak stradat ka vareja notikt tas ka skolotaju sasita , TAS nozime ka nebija skolotajai ra skolnekiem laba draudziga kontakta un tapec tas notika viens otru nesaprata bet pusaudži ipaši puikas uztver visu savadak un sanaca ta ka palaida rokas no dusmam , domaju ka ja bus no policijas puses godiga izmeklešana tad vis noskaidrosies visa patiesiba , jo tagad neaizmirsim visi to ka ir uzsakts kriminalprocess pret bernu un kas viņam bus neviens nezin -kas bus talak ar viņas psihologiju , mes pieaugušie uztveram šo pavisam savadak un makam sevi aiztavet ,vis labak butu tadus bernus arstet pie PSIHOTERAPEITA nevis sodit ar bargu sodu, cietums nekad neizlabos cilveku tikai pasliktinas situaciju talakaja cilveka dzivi . Ar cieņu .K.

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 02:21

Gaidis Eglītis

Paldies par iedzīvotāju interesi.
Paskaidroju, ka (iespējams, atšķirībā no vairuma žurnālistu), POLICIJAS DARBINIEKI kā amatpersonas ATBILD PAR KATRU VĀRDU un pat pieturzīmi savās informācijās. Arī izpratne par to, kas kuram ir sensācija, nelaime (atcerieties kaut vai atgadījumu ar suni Līgo pagastā un žurnālistu rakņāšanos un cietušā bērna radinieku traumēšanu bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem) vai negadījums, atšķiras.
Arī lēmumu pieņemšanā policisti vadās no pierādījumiem konkrētās lietās nevis viedokļiem un pieņēmumiem.
Jums vajadzētu redzēt, kā "tie apmests kažoks" gadījumos, kad sagadās, ka vienā lietā cietušais citā kļūst par aizdomās turēto. Un par ne sevišķi izglītotu bērnu vecāku attieksmi un izturēšanos policijas iestādē un pret darbiniekiem būtu pavisam atsevišķs stāsts, es pat teiktu - speciālas psiholoģijas nozares vērts.

pirms 11 gadiem, 2009.03.09 08:53

inta

paklausaties ja jau rada pa Latvijas televiziju neveseligu interesi tad kapec to lidz galam mes nevaram apspriest , iedzivotajas viedoklis ļoti svarigs ! īSU KOMENTāRu par ''vieninieku karali '' raksta noteikti neizglitota persona kura vispar nesaprot lietas butibu automatiski needomajas par visu notikušo .

pirms 11 gadiem, 2009.03.08 11:13

Paklau, IEDZIV, te jau policists skaidri un gaiši pateica, ka neveselīga interese nav smuka. Un kāpēc Tu automātiski iedomājies, ka tas huligāns kādam skolotājam uz kājas uzkāpis? Vieninieku karalis esi, vai?

pirms 11 gadiem, 2009.03.07 19:11

iedziv

NU JA VAJAG PROTAMS VEIKT GODIGU IZMEKLEŠANU , DOMAJU KA HULIGANISKA UZVEDIBA BIJA - IZPROVICETA NO SKOLOTAJAS PUSES ,BERNIEM ĻOTI VAJA PSIHOLOGIJA UN IR GADIJUMI KA BERNS NEZIN KA RIKOTIES IPAŠI PUIKAS, PARLIECINATA KA VIENKARŠI NE NENOKA TAS NENOTIKA -NOTEIKTI BIJA KAUKADS IEMESLIS KAPEC PUIKA TA RIKOJAS , SKOLOTAJI ARI GADAS NEKOMPITENTI UN MAK APZINATI IZPROVICET SKOLNIEKU UZ ŠADU RICIBU , TADUS GADIJUMUS ĻOTI DAUDZ, PIEMERAM KAD SKOLOTAJAS LIEK NEGODIGI ATZIMES TIKAI TAPEC KA SKOLNIEKS VIENKARŠI NEPATIK , NEKAD NAV VAINIGA TIKAI VIENA PUSE , SKOLOTAJA VAREJA ARI AIZKART AUDZEKŅA GODU UN CIEŅU , UN PAR TO ARI IR KRIMINALATBILDIBA !

pirms 11 gadiem, 2009.03.06 18:21

Gaidis Eglītis

Es saprotu vispārcilvēcisko, un, jo sevišķi Gulbenei specifisko ziņkārību, tomēr personas, un jo sevišķi, nepilngadīgā tiesību un personas datu aizsardzību stingri reglamentē likums. Tā ka, ziņkārīgie, piedodiet.
P.S. Nezin, vai publiskotas izsmeļošas ziņas par pārkāpēju ziņkārīgie vēlētos arī attiecībā uz sev tuvu cilvēku.

pirms 11 gadiem, 2009.03.06 08:00

...

Kurs tad ir tas palaidnis???
Cerams ne mans braaliitis...

pirms 11 gadiem, 2009.03.05 21:01

mja

Apsveicami, ka skolā huligāniskās izdarības tiek nocirstas jau pašā saknē. Citi padomās pirms uzsāks savas nelietības.

pirms 11 gadiem, 2009.03.05 18:39

iedziv

interesanti ko audzeknis tadu izdarija ka butu uzsakts kriminalprocess ??? kapec nau neka rakstits ,,,

pirms 11 gadiem, 2009.03.04 18:47

Kriminālziņas