Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Soda par emocionālu vardarbību 12

Gulbenes novada domes Administratīvā komisija šonedēļ izskatīja vienu administratīvo pārkāpumu lietu. Kāds vīrietis tika sodīts par emocionālu vardarbību pret bērnu.

Tika saņemta administratīvo pārkāpuma lieta no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un sodīt ar desmit latu naudas sodu kādu vīrieti par emocionālu vardarbību pret bērnu.


Komisijas priekšsēdētājs Dainis Švika "Dzirkstelei" stāsta, ka palaikam tiek izskatītas lietas par fizisku un emocionālu vardarbību pret bērniem.

 

"Tās ir nepatīkamas lietas, kaut gan šis nebija tas smagākais gadījums. Šajā gadījumā pati māte bija vērsusies policijā un uzrakstījusi iesniegumu. Te vairāk ir runa par emocionālo vardarbību, jo bērna klātbūtnē norisinājās mātes un viņas vīra, kurš bērnam ir audžutēvs, nevis īstais tēvs, savstarpēji skandāli un strīdi. Lai arī gadījums nav smags, bērna klātbūtnē nav jāstrīdas un jāskandalē," uzsver D.Švika.


Vainīgais vīrietis uz sēdi ieradās, kad tā jau bija beigusies. Viņš solījis laboties. "Komisija piesprieda desmit latus lielu sodu naudu. Vīrietis nekur nestrādā un arī desmit lati viņam ir liela nauda. Ja nelabosies, sods būs jāliek vēlreiz, un tas jau būs lielāks," saka D.Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

333

Beidz te telot svetu govi, var padomat nekad majas nekadu domstarpibu nav bijis un balsi nepaceli toni augstak un ja jau ar humoru nav kartiba tad zelo pati sevi...

pirms 7 gadiem, 2011.09.22 08:42

atbilde 333
ja tev ir sieva jāaudzina un sievasmātei jāpārmet, ka izaudzinājusi muļķi, tad man tevis žēl. kāpēc tad tu vispār esi kopā ar šo cilvēku, kuru komentos vari nosaukt par muļķīti.

pirms 7 gadiem, 2011.09.20 21:06

atbilde 333
ja tev ir sieva jāaudzina un sievasmātei jāpārmet, ka izaudzinājusi muļķi, tad man tevis žēl. kāpēc tad tu vispār esi kopā ar šo cilvēku, kuru komentos vari nosaukt par muļķīti.

pirms 7 gadiem, 2011.09.20 21:06

333

Pie velna tadus berna tiesibas, lai neklausas un nesez tur kur pieaugusi stridas. Ko man tagad sievu uz mezu javed ja velos paaudzinat? Vai sievasmati jalama, ka izaudzinaja tadu mulkiti? Ja paskatities uz musu berniem, bail paliek kas no viniem izaugs. Te jau pa 20 gadiem izauga tupa paaudze ka tik turies un sie jau audzina savu atvasi vissatlautiba...

pirms 7 gadiem, 2011.09.20 12:37

es

Mātei pašai jābūt pieteikoši gudrai, lai bērna klātbūtnē nestrīdētos. Nevaru iedomāties ģimeni normālu, kur tiesā risina šādus jautājumus. Tur nekā no ģimenes nav. Laiks iet katram savu ceļu un audzināt bērnu bez šādām scēnām.
Sievietes meklē, lai tikai būtu vecis, bet sevi neciena.

pirms 7 gadiem, 2011.09.19 17:20

Gan jau ka mātei bija interese iegriezt vīrietim, jo kuram gan interesēja ko domā un jūt bērns? Tiem kuriem interesē, bērna klātbūtnē nestrīdas.

pirms 7 gadiem, 2011.09.19 11:50

...

Ja šis kungs nav bērna tēvs, tad par sekām jau tagad bija jādomā māmuļai. Kura intereses te tika pārstāvētas, bērna vai mātes. Mātei laikam bija jāizvērtē, vai šis kungs ir tieši tas, kuram viņa un viņa bērns var uzticēties...

pirms 7 gadiem, 2011.09.19 08:11

ir

NU te nu gan parspilets!
Matei tad jau pasai tos 10 Ls naksies zaudet, ka neka, berna tevs tacu!

pirms 7 gadiem, 2011.09.17 20:49

Varbūt Šviku vajadzētu sodīt par emocionālu vardarbību pret novada iedzīvotājiem?

pirms 7 gadiem, 2011.09.17 19:19

Idioti !!! Vai nav pēdējais laiks aizdomāties ar ko beigsies šī pārspīlētā bērnu aizsardzība ? Visas iespējamās tiesības tikai pienākumu nekādu.Varbūt vajag paskatīties uz Eiropas pusi ? Pēc grautiņiem Lielbritānijā valdība steidzamības kārtā gatavojas atjaunot miesas sodus skolās.Angļi beidzot ir sapratuši ko ir izaudzinājuši !

pirms 7 gadiem, 2011.09.17 19:14

Kriminālziņas