Stāmerienā glābēji atrod noslīkušo cilvēku (papildināts) 3

3.decembrī pulksten 16.20 tika saņemts izsaukums uz  Stāmerienas pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju ezerā apmēram 30 metrus no krasta atradās laiva. Ugunsdzēsēji glābēji laivu izvilka krastā un ar motorlaivu pārmeklēja ūdenstilpni, bet cilvēku ne laivā, ne ūdenstilpnē neatrada. Par to informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Inta Šaboha.

"4.decembra rītā ugunsdzēsēji glābēji turpināja meklēt noslīkušo cilvēku Stāmerienas ezerā. Pārmeklējot ūdenstilpni, ūdenslīdēji atrada noslīkušo cilvēku un nodeva to Valsts policijas darbiniekiem," papildina I.Šaboha.

Valsts Policijas Vidzemes reģiona policijas pārvaldes pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse apstiprina glābēju informāciju.

"Jā, Stāmerienas ezerā ir atrasts 1972.gadā dzimuša vīrieša līķis, kurš bija pazudis 3.decembrī makšķerējot. Sākts kriminālprocess, nozīmētas tiesu medicīnas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu nāves cēloni," norāda S.Virse.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jānis P.

Izsaku viss dziļāko lidzjūtību tuviniekiem.

pirms 5 gadiem, 2015.12.04 18:59

Kriminālziņas