Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesa attaisno bijušos policistus 20

Rēzeknes tiesa attaisnojusi trīs bijušos Balvu policistus, uzskatot, ka viņi ir nepamatoti vainoti kolēģa Aigara Pužuļa piesegšanā, kad viņš, it kā būdams reibumā, 2006.gada 22.martā uz Balvu apvedceļa ar auto nāvējoši notrieca jaunieti.

Tiesa pasludinājusi spriedumu kriminālprocesā un attaisnojusi bijušos Balvu policistus - kriminālpolicijas priekšnieci Solvitu Vīganti, ceļu policijas priekšnieku Arkādiju Kravali, darbinieku Andreju Aleksejevu -, 15.martā informē aģentūra "LETA".


2009.gada 12.februārī Augstākās tiesas Senāta Krimināllietu departaments nolēma atstāt negrozītu spriedumu, ar kuru A.Pužulim par jaunieša nāvējošu notriekšanu ar automašīnu tika piemērots piecu gadu cietumsods un autovadītāja tiesību atņemšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

liga

es par to lai visus ataisno tiesa , un nesedina cietuma ,cietuma var sedet tikai teroristi , pec latvijas cietuma cietumnieki iziet nenormali psihologiski travmeti,,,

par avarijam par zadzibu un citam sikam lietam cietums nav piemerots, cilvekam jalabojas briviba stradajot ,,, jamaina likumus noteikti !!!

pirms 7 gadiem, 2011.03.29 10:53

to C Admin

Idiots esi vai vai galvu sasiti? Vari tu springt, cik tīk, ja ir kam :)))) Gudriem nav jāspringst. Vienkārši riebjas sekla žults izgāšana. Bet ...................... patīkami, ka tik daudzām šaurpierēm likuma un taisnības uzvara rada tādas emocijas. Super! Un, ja kāds vēl naktī nevarēja aizmigt, tad vispār super :)))))))))))))))))))

pirms 7 gadiem, 2011.03.28 13:36

C Admin. to Atceroties 26.03.2011. 22:31:14

Ja kas, mēs tavu IP adresi arī zinām!
Kāpēc tā iespringsti par ziņām no interneta par šo krimlietu?

pirms 7 gadiem, 2011.03.28 11:21

iedz

seit vis saprotams !!! , visu nokartoja jo ir ar tiesu blats ! saaistitas amatpersonas ,,

KUR JUS REDZEJAT ka kadreiz butu atzisti pa vainigiem prikurors vai tiesniesis vai vinu tuvakie draugi ,,? cik tadu gadijumu ka policija vilto dokumentus ,,tiesa ataisno vainigus , UN NEVAINIGI SEZ CIETUMA , vis NOTIEK OTRADI ! TA notiek LATVIJA ! ja loti ir labs BLATS prokuratura un Tiesa tad visu var nokartot bez problemam ,,,! ja nav Blata tad jasez cietuma un ne par ko !

NEVAINIGU TAISA PAR VAINIGU UN OTRADI ! un VAIRS NAV KUR SUDZETIES -JO Aukstaka tiesa pedeja instance ! Taisnibas nav ,,,! un meklet vinu nav iespejams !

pirms 7 gadiem, 2011.03.27 09:19

laimons

Tā vīgante, savu narkomānu brāli ar nez cik reizes( ručīja), par šmigā braukšanu... prieks par mūsu valsti ,prieks maksāt nodokļus.. Šis gadījums ir kārtējais atgādinājums par mūsu policijas dziļajām saknēm padomju milicijas sistēmā

pirms 7 gadiem, 2011.03.26 23:25

to Atceroties

Vai kā kaulā kož tas, ka meliem netika gūts apstiprinājums!!! Nečurā, tava IP arī tiks izmantota ATCEREI!!!

pirms 7 gadiem, 2011.03.26 22:31

Atceroties

2006.g. 22.martā uz Balvu apvedceļa bijušais kriminālpolicijas inspektors Pužulis, vadot automašīnu alkohola reibumā, iebrauca pretējā braukšanas joslā un notrieca gājēju - 18gadīgu puisi "kā rezultātā iestājusies cilvēka nāve" un kā riktīgam Balvu mentam pieklājas, NESNIEDZOT palīdzību, VARONĪGI aizmīza no notikuma vietas...
Policists + alkohols + nāvējoši uzbrauc gājējam + nesniedza palīdzību + aizbēga no notikuma vietas + meloja, ka nav vainīgs ...un tikai 5 gadi cietumā?

I-netā rodams info par 22.martu:

- Arkādijs Kravalis – Ceļu policijas priekšnieks, atbilstoši dienesta stāvoklim pārņēma vadībusatiksmes negadījuma noformēšanā
- Solvita Vīgante – Balvu rajona Policijas pārvaldes Kriminālpolicijas priekšniece, piedalījās
pierādījumu viltošanā
- Vents Sobočevskis – S.Vīgantes dzīvesbiedrs, Balvu rajona tiesas tiesnesis, atradās automašīnā kopā ar dzīvesbiedri laikā, kad tika plānota pierādījumu viltošana.
- Andrejs Aleksejevs – policijas inspektors, avāriju izraisījušā Pužuļa vietā veica analīzes uz alkoholu...

Vairāki Balvu Kriminālpolicijas inspektori bija iesaistīti pierādījumu viltošanā, lai palīdzētu
Pužulim izvairīties no soda. Aleksejevs dzērumā esošā Pužuļa vietā nodevis asins
analīzes Gulbenes(???) poliklīnikā, jo Balvu poliklīnikā vainīgais policists bija labi pazīstams un analīžu viltošana nebūtu iespējama.
Uz Gulbeni (no Balviem!) brauca ar Vīgantes dienesta auto. Pa ceļam Kriminālpolicijas priekšniece skaļi Aleksejevam mācīja Pužuļa personas kodu un citus datus, kā arī atdarināt (viltot!) Pužuļa parakstu. Gulbenes slimnīcā analīzes paņēma no Aleksejeva, kurš uzdevās par Pužuli.
Tā tika izdarīts melīgs mērījums, ka avārijas izraisītājs nav dzēris. Tomēr it kā joka pēc , pirms Gulbenes slimnīcas epopejas ar viltošanu, Pužulis policistu klātbūtnē iepūta alkometrā, kura izelpa uzrādīja 2,15 (!!!) promiles alkohola.
KRUTS ments ir MŪLI PIELĒJIS ments, ne?

pirms 7 gadiem, 2011.03.25 11:18

iedz

rora roku mazga ,,,! ja ir nauda visus var uzpirkt ,. taisnibu meklet tiesa bezjedzigi ! tur labi samaksats ...

pirms 7 gadiem, 2011.03.25 10:03

Ka tikai Vīgante no priekiem nenodzeras līdz baltām pelītēm...

pirms 7 gadiem, 2011.03.24 15:42

varis

labi samaksaja TIESAI , TAISNIBAS NAV UN NEBUS !

pirms 7 gadiem, 2011.03.24 08:18

to :))))))))))))))))))))

UN KURŠ TAD dzēra, viltoja no minētajiem? Tāpēc nepīksti, tiesa augstumos, nečurāja prokuroru bikšelēs :))))))))))))))))))

pirms 7 gadiem, 2011.03.19 21:30

Tātad drīkst slēpt , viltot papīrus , dzert pie stūres un tt...........

pirms 7 gadiem, 2011.03.19 16:10

.

Pareizi darīja, par prokuroru murgiem jau nevar tiesāt.

pirms 7 gadiem, 2011.03.18 17:47

Kriminālziņas