Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesā nelegāla alkohola un cigarešu dēļ 2

Trīs pusmūža vīrus - ienesīga nelegāla alkohola un cigarešu biznesa piekopējus - pie atbildības ir saukusi Vidzemes rajona tiesa Gulbenē. 20.martā visiem trim tika paziņots spriedums, katram pagaidām būs jāizcieš nosacīts sods, bet, ja tiks pārkāpti tā izciešanas nosacījumi, var iestāties reāla brīvības atņemšana.

Diviem vīriem katram noteikts nosacīts sods uz 4 mēnešiem ar pusgada pārbaudes laiku, vienam – 7 mēnešu nosacīts sods ar 9 mēnešu pārbaudes laiku. Nesamaksāto nodokļu dēļ vīriem valstij kopumā būs jāatlīdzina nodarītais kaitējums gandrīz nepilnu
16 000 eiro vērtībā. Viņiem konfiscētās cigaretes un alkohols tiks iznīcināts.

Katram no trim apsūdzētajiem viņu rūpalu Cesvaines novadā Valsts policija apturējusi 2017.gadā. Konstatēts, ka vīri nelegālo preci iegādājušies un mājup veduši galvenokārt no Daugavpils.

47 gadus vecs vīrietis tika tiesāts par to, ka lielu apjomu nelegālo cigarešu glabāja gan četrās automašīnās, gan dzīvoklī. Bez tam viņš saukts pie atbildības arī par neliela daudzuma nelegālā alkohola iegādāšanos un glabāšanu savā dzīvoklī.

48 gadus un 45 gadus veci vīrieši sadarbojās nelegālā alkohola un cigarešu liela daudzuma iegādē, pārvietošanā un glabāšanā dažādās vietās. Viens no vīriešiem riskanto preci ir novietojis arī savu vecāku dzīvesvietā, tiem nezinot. Atrastas tika gan piepildītas, gan tukšas pudeles un uz tām vēl neuzlīmētas dažādu alkoholisko dzērienu etiķetes lielā daudzumā.

Nelikumīgie tabakas izstrādājumi, kas atrasti pie visiem trim apsūdzētajiem, bija ar Baltkrievijas vai Kirgīzijas akcīzes markām, bet alkoholiskie dzērieni – nezināmas izcelsmes. 

Kriminālapsūdzības visiem trim vīriešiem bija apkopotas piecos sējumos, katram no viņiem inkriminētas vairākas noziedzīgu nodarījumu epizodes. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Naivums

Kas, kad un vai vispār ķersies klāt arī Gulbenes darboņiem?

pirms gada, 2018.03.26 13:20

Kriminālziņas