Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesās par iesaistīšanu prostitūcijā 4

48 gadus vecais Velēnas iedzīvotājs Dainis Mazulis atrodas apcietinājumā. Ar viņa vārdu saistīts kriminālprocess ir nodots izskatīšanai tiesā.

“Līdz ar to nevaram komentēt procesa gaitu vai darbības. To var darīt tikai procesa virzītājs – tiesa,” “Dzirkstelei” saka Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Valmieras rajona tiesā “Dzirkstele” uzzināja, ka 13.decembrī slēgtā tiesas sēdē tiks skatīts kriminālprocess, kurā apsūdzētais ir D.Mazulis. Taču tā nebūs lieta par traģisko Velēnas gadījumu, kad pirms pusotra gada šā cilvēka privātīpašuma teritorijā mīklainos apstākļos no elektrotraumas ūdens kubulā miruši tika atrasti divi jaunieši. Viņu abu – 19 gadus veca puiša un 21 gadu vecas meitenes - dzīvība bija apdrošināta un kā iespējamais labuma guvējs bija norādīts D.Mazulis.

13.decembrī Valmierā D.Mazuli tiesās apsūdzībā pēc trim Krimināllikuma pantiem – par personas iesaistīšanu prostitūcijā, par tādas personas izmantošanu iedzīvošanās nolūkā, kura nodarbojas ar prostitūciju un par personas nosūtīšanu ar tās piekrišanu seksuālai izmantošanai iedzīvošanās nolūkā personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Likums par šāda veida nodarījumiem paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem.

“Dzirkstele” noskaidroja, ka lietu par jauniešu bojāeju ūdens kubulā Velēnā pagaidām izskatīšanai nav saņēmusi ne Valmieras, ne Gulbenes rajona tiesa. Pats D.Mazulis “Dzirkstelei” jauniešu nāvi no elektrotraumas sava privātīpašuma teritorijā uzskata par nelaimes gadījumu un uzsver, ka viņš pats tobrīd nav bijis mājās.

D.Mazulis ir cēlies no Valmieras puses, taču viņam ir privātīpašums arī Lizuma pagasta Velēnā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

daina

...smadzenes īstajā vietā un pats arīm nu patupēs ko ir pelnījis...

pirms gada, 2017.12.03 18:57

dair

muza ieslodzijums un tikai tam merglim domaju ka meiteni un puisi ari novaca cietuma Mazulim bus beigas

pirms gada, 2017.12.09 22:06

Ella

Dabūjs tikai 8 gadus ar msntas konfiskāciju

pirms 9 mēnešiem, 2018.06.02 14:06

Kriminālziņas