Uzpilda degvielu un nesamaksājot aizbrauc 7

5.decembrī pulksten 16:00 Gulbenē, Brīvības ielā, degvielas uzpildes stacijā zilas krāsas automašīnas BMW 318 vadītājs uzpildījis 52,50 litrus degvielas un aizbraucis, nenorēķinoties par pirkumu. Radīti zaudējumi 47,51 lata apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

darrling

KAM TUR PIEKRIST? KAD IEBRAUC IELIET DEGVIELU,TAD JĀDOMĀ PAR TO KA IELĒJI UN JĀSAMAKSĀ...NEVIS JĀSTRBJ KAFJA UN JĀRIJ ,NAV JAU NEKĀDA KAFEJNĪCA,BET BENZĪNTANKS,PIRMAJĀ VIETĀ JĀBŪT DOMAI PAR TO KA MAN JĀSAMAKSĀ PAR DEGVIELU UN TAD KAFIJAS UTT.! Esmu stāvējis rindā tai pašā Statoil un domāju,ka nevienam nav tiesību apvainot par to pārdevēju, ka viņa ir ainīga,ka nepaprasija par degvielu,jo viņas tur griežas kā vāveres ritenī, lai izdabātu visu klientu vēlmēm un katram pašam būtu jāzin ka ir ielējis degvielu un jāpasaka par to!Arī pārdevēja nevar taisīt maizes utt.un vēl atcerēties katru klientu kurš kur ielējis degvielu!Bet protams visiem ir atrunas,es aizmirsu jo biju nogurusi...nepateicu...jums pašiem jāzin ka ielēju un jāpieskaita pie kafijas degviela!Domājams ka pārdevējs vienmēr vainīgs,tikai ne klients... kā var būt ka ielej degvielu un uzkata ka nav vajadzības pateikt ka ielēja?interesanti..Labi ka kafiju neaizmirsa ieliet!

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 14:04

Nē nu labi, varbūt šis arī ļaunos nolūkos ko tādu darija, bet mana mamma reiz braucot no darba ielēja 40 l degvielas, iegāja Staķikā, paņēma vēl kafiju un stāv rindā, pie kases, pārdevēja pieskaita kafiju, kko nomurmina, mamma iedod karti , sagaida, kad noskaitīs naudu un aizbrauc - pēc pāris nedēļām, mammai atnāk uz pastkastīti paziņojums uz policiju, šī aiziet...Kameras esot fiksējušas, ka vinjas auto degviela ielieta un nav samaksāts, Māte saka, ka samaksājusi....Un kā izrādās...: pārdevēja nav piefiksējusi, ka šī sieviete arī degvielu lējusi, un mammai noguruma pēc nelikās par vajadzīgu pateikt...Man jau ar nekad nav jāsaka, ka leju degvielu, vinjas vienmēr pašas redz kurā caurumā lejam...Nu tā kaut kā....

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 10:51

to sd

smiekli neneek ko uzraxtiiji, domaa lohi brauc pildiit masinu ar saviem numuriem..... :D

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 20:05

sd

kas ta benzintankos nav kameru un policija pec numura nevar atrast?

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 16:15

Kriminālziņas