Valkas un Valmieras policija lūdz palīdzēt meklēt bezvēsts pazudušas personas

Valkas policija lūdz palīdzību kāda 16 gadus veca zēna meklēšanā. Vakar, 29.jūlijā, ap pulksten 10:00 no savas dzīvesvietas Valkā izgājis 16 gadus vecais Artūrs Dumpis, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Pēdējo reizi zēns redzēts Valkā, uz Latvijas – Igaunijas robežas, ap pulksten 17:30.

Pazīmes: - augums 180 cm, īsi, gaiši brūni mati, slaidas miesasbūves. Zēnam ir veselības problēmas, var būt atmiņas zudums.

Bija ģērbies: baltas krāsas jakā ar kapuci, brūnas krāsas ar lauvas zīmējumu T-kreklā, šortos, sporta apavos un galvā cepure ar nagu.

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo zēnu (diemžēl labākas kvalitātes fotogrāfijas policijas rīcībā nav) un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņa atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu noskaidrot viņa atrašanās vietu, policija lūdz informēt pa tālruņiem 110, 64781800 vai 64781815.

Valmieras policija lūdz palīdzību 1944.gadā dzimušās Františkas Lisovskas atrašanās vietas noskaidrošanā. Sieviete 1.jūlijā izgājusi no savas dzīves vietas Valmierā, Koku ielā un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Policijas rīcībā nav informācijas par to, kā sieviete bija ģērbusies mugurā pazušanas brīdī, vien zināms, ka ir tendence uz pastiprinātu alkohola lietošanu, kā arī veselības problēmas ar kājām, tādēļ viņa pārvietojas maziem solīšiem, jo nevar ātri paiet. Pēdējo reizi kāda paziņa F.Lisovsku ir redzējusi Valmierā, Ausekļa ielas rajonā, netālu no veikala "Mego".

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo F.Lisovsku un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu noskaidrot viņas atrašanās vietu, lūdzam informēt pa tālruņiem – 110, 64201354, 25484666.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!

Pievieno komentāru

Kriminālziņas