Valmieras policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus

Svētdien, 11.oktobrī, ap pulksten 17:35, Beverīnas novadā, Brenguļu pagastā, autoceļa Valmiera – Brenguļi – Bikseja 1.kilometrā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar zaļganas krāsas automašīnu uzbrauca 1958.gadā dzimušam velosipēdistam, kurš guva traumas un pēc notikušā nogādāts slimnīcā. Vadītājs atstāja notikuma vietu, neziņojot par notikušo policijai.

Šobrīd noskaidrots, ka automašīnā ir atradušies četri cilvēki – divas sievietes un divi vīrieši, un pēc notikušā automašīna aizbraukusi Valmieras virzienā.

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību vainīgā vadītāja noskaidrošanā. Ja esat bijis aculiecinieks šim ceļu satiksmes negadījumam vai šajā laikā atradāties šajā ceļa posmā un pamanījāt, iespējams, bojātu automašīnu vai, ja jūsu rīcībā ir jebkāda cita informācija, kas sekmētu pēc iespējas ātrāku vainīgā noskaidrošanu, lūdzam zvanīt pa tālruni 110 vai 64201310.

Vienlaikus policija aicina pašu vadītāju vērsties policijā, jo apzināta izvairīšanās no atbildības ir vainu pastiprinošs apstāklis.

Jau vēstīts, ka septembra beigās Brenguļot tika notriekta kāda gājēja un pēc notikušā vainīgais vadītājs notikuma vietu atstāja. Pateicoties plašsaziņas līdzekļiem un iedzīvotājiem, policijai izdevās vainīgo noskaidrot un aizturēt.

Policija jau iepriekš pateicas par palīdzību!

Pievieno komentāru

Kriminālziņas